Yazılar

Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Dersi Kayıtlarımız Devam Ediyor

Tiyatro ile sık sık karıştırılan Yaratıcı Drama dersleri aslında tiyatronun unsurlarını kullanmakla birlikte çocukların yaratıcılık özelliklerini geliştirmek ve oyun yoluyla düş güçlerini harekete geçirmek için çocuklarla yapılan yaratıcı drama etkinliğidir.

Yaratıcı drama dersleri ile çocukların dikkat, algılama, dinleme, konuşma, bedenini kullanarak anlatma ve yorumlama gibi iletişim becerilerinin gelişmesi hedeflenir.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda Mehtap Erşahin ve Ceren Çelebi’nin eğitmenliğinde devam eden Yaratıcı Drama derslerimiz, cumartesi günleri 7-9 yaş için saat 10.00, 4-6 yaş 13.00 ve pazar günleri 8-10 yaş için 15.00’da gerçekleşmektedir.

Yaratıcı Drama derslerinde eğitmenlerimiz her hafta çocuklara farklı bir konu sunmakta ve bu konu üzerinde çalışmalar gerçekleştirmektedir. Eğitim programımızda 80 dakikalık yaratıcı drama derslerinin yanında 20 dakikalık resim dersleri de yer almaktadır. Böylece haftalık ders saatimiz 100 dakika olmaktadır.

Eğitmenlerimiz 3 yaş için ayrı bir yaratıcı drama programı uygulamaktadır. Bu yaş grubu için derslerimiz pazar günleri 12.00’da başlamaktadır. Bu dersler diğer yaş gruplarından farklı olarak 60 dakikalık yaratıcı drama ve 20 dakikalık resim dersi şeklinde gerçekleşmektedir.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68