bakırköy çocuk resim kursu

bakırköy çocuk resim kursu konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. bakırköy çocuk resim kursu konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. bakırköy çocuk resim kursu konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri bakırköy çocuk resim kursu konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

4-6 yaş aralığındaki çocuğunuzla birlikte aile – çocuk resim atölyemize katılmaya ne dersiniz?

Resim eğitmenimiz Sevgi Gencan’ın yönetiminde renkli bir hafta sonu geçirmek isterseniz 5 Kasım 2017 saat 10.00 veya 15.30’da sizi Özel Nar Sanat Eğitim Kursu‘na bekliyoruz.

Ücretsiz “Akvaryum” konulu resim atölyemiz için sınırlı kontenjan vardır.

İletişim ve randevu 0212 570 80 68.

nar sanat sergi

Çocuk hobi grubumuzun bir yıl boyunca yaptığı çalışmalar bugün Nar Sanat Galeride sergilenecektir.

IMG_2404201-2015 eğitim dönemi boyunca çizim, kolaj ve benzeri çalışmalar yapan çocuklarımız çalışmalarını sergileyecekler.  Çocuk gelişiminde resim çizmenin pek çok faydası vardır. Özellikle grup derslerde çocuk bir sosyal gruba ayniyet geliştirmesi ve bunu sanat ile yapması elbette önemlidir. Söz konusu olan sadece teknik çalışma değil aynı zamanda çocuğun kişisel gelişimi de önemlidir. Resim, çocuğun küçük kas gelişimine yardımcı olduğu gibi bilişsel gelişimine de yardımcı olur, zekâsını geliştirir ve kişilik özelliklerini dışa vurur.  Hatta çocuğun kişisel gelişimini ve ruhsal durumunu incelemek için dahi çocuğun çizdiği resimlere bakmak pek çok pedagog ve pisikanalistler için önemlidir.

Çocuğun kişisel gelişiminde resim bu kadar önemli olunca elbetteki çocuklarımızın gerek teknik olarak gerekse gelişimini gözlemleme için sergilerimizi ziyarete bekliyoruz.

 

Adres  : Nar Sanat Galerisi (Adresi İçin lütfen TIKLAYINIZ)

Tarih    : 20 Haziran 2015

Saat        : 18:00

Tatile çıkan öğrencilerimiz dışında sergide resimleri yer alacak öğrencilerimizin adlarını aşağıda bulabilirsiniz.

IMG_2405

Selen EKTRİCİOĞLU

Sezgi EKTİRİCİOĞLU

Tuana ALĞAN

Buğra GÜNDÜZ

Boran SEÇEN

Mert ALTUN

Beray DOĞAN

Deniz AKBAY

Deniz KOPMAZ

Tuna YÜCEL