Yazılar

Yapılan araştırmalar sanatla büyüyen çocukların hem akademik hem de sosyal hayatlarında başarılı olduğunu ortaya koyuyor. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, hem çocukların hem de yetişkinlerin sanat ile iç içe olabilmeleri adına pek çok kursu sizlerle buluşturuyoruz.

Son zamanlarda sizlerden gelen 4-7 yaş grubu çocuklarımızı balenin dışında bir dans ile buluşturma talepleri üzerine bu yaş grubu için bünyemizde ÇOCUK DANS kursu açmaya karar verdik.

Eğitmenimiz Deniz Baydar‘ın yönetimindeki ÇOCUK DANS sınıfımıza katılan öğrencilerimiz; sosyalleşip arkadaş edinirken, hem vücutları forma girecek hem de esneklik kazanacak. Bu derslere katılan öğrencilerin kendilerine olan güvenlerinin de artacağını ve yaratıcılıklarının gelişeceğini belirtmekte fayda var.

Haftada 1 gün 2 ders saati şeklinde gerçekleşecek kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve ön kayıt için 0212 570 80 68’i arayabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel bir kurs olan Nar Sanat’ta eğitmenlerimizin değerlendirmesi sonucunda yaş ve eğitim seviyelerine göre sınıflandırılan öğrencilerimizle bale ve dans derslerimize 3-4 Ağustos itibariyle yeniden başlıyoruz.

Haziran sonunda gerçekleştirilen yıl sonu gösterimizden sonra bale ve dans öğrencilerimiz için verilen bir aylık kısa bir aranın ardından Ağustos ayından itibaren hem bale hem de dans gruplarımız yeniden açılıyor.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’muzdaki bale derslerine 3,5 yaştan itibaren öğrenci kabul edebiliyoruz. Hafta sonları gerçekleşen bale derslerimiz öğrencilerimizin dikkat toplama süreleri ve bedensel yapabilirlikleri düşünülerek haftada bir gün yarımşar saatlik iki ders saati şeklinde uygulanmaktadır.

Eğer sizde çocuğunuzun bale veya dans ile ilgilenmesini istiyorsanız, ücretsiz yetenek testimizden yararlanabilirsiniz.

Bale ve dans derslerimizle ilgili detaylı bilgi : 0212 570 80 68.