Yazılar

Bakırköy Akordeon Dersi

Akordeon derslerimiz haftada bir gün 45 dakika bire bir ders şeklinde uygulanmaktadır. Bire bir bu akordeon derslerimizin gün ve saatlerini sizin ve eğitmenimizin programına göre ayarlamaya çalışıyoruz.

Ayrıca Nar Sanat Eğitim Kursu’nda Akordeon dersi aldığınız sürece solfej yani nota bilgisi dersinden de yararlanabiliyorsunuz. Bu derslerimiz haftada bir gün okul öncesi için pazartesi 18.00, yetişkinler için perşembe 18.00 ve ilkokul için ise pazar 18.00’da gerçekleşmektedir.

Solfej derslerimiz zorunlu olmamakla birlikte eğitmenlerimiz tarafından katılım sağlamanız tavsiye edilmektedir.

Akordeon derslerimizde Akordeon’un tarihçesi, nota, ritim bilgileri ve Akordeon çalım teknikleri anlatılmaktadır. Eğitmenlerimiz özellikle her öğrencinin seviyesine göre ders program içeriğini ayarlamaktadır.

Akordeon derslerimize katılmadan önce yerimizi görmek, eğitmenlerimizle tanışmak ve ders içeriği hakkında bilgi sahibi olmak için Nar Sanat Eğitim Kursu’nda gerçekleşen ücretsiz tanışma dersimize de katılım sağlayabilirsiniz.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68

Bakırköy Akordeon Kursu

Bakırköy’de bulunan Kursumuzda her yaş grubu için Akordeon dersleri başlamış olup her yaş grubunun zevkle çalışabileceği bir ortam sağlanmıştır. Gerek genişlik ve ferahlık gerekse düzen içinde devam eden derslerimizin sonunda elbette M.E.B. Onaylı sertifikanızı almanız mümkün.  Ön kayıt için lütfen tıklayınız!

Daha Fazla Bilgi için : http://www.narsanat.com

Telefon : 0212 570 80 68

Sayfalar