anaokulları kartaltepe

anaokulları kartaltepe konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. anaokulları kartaltepe konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. anaokulları kartaltepe konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri anaokulları kartaltepe konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Bakırköy’de bir ilki gerçekleştiren Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika vermeye yetkili Nar Sanat Eğitim Kursu’nu hayata geçirmişti. Bilim ve sanatın birbirinden ayrılamaz parçalar olduğuna inanan Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği, Nar Sanat Anaokulunu geçtiğimiz aylarda Bakırköy’de açmıştı.

Bakırköy, Kartaltepe Mahallesi’nde hizmet veren Nar Sanat Anaokulu’nun öğrencileri,engellilere özel bir video hazırladı.

Video Nar Sanat Anaokulu’nun Facebook ve Youtube sayfalarında paylaşıldı.

Videoda, Nar Sanat Anaokulu öğrencileri konuşmadan, işaret dili ile “Engelli olmak, engel değildir. Engelli olmak, suç değildir. Engelli olmak, yaşamak için engel değildir. Her insan engelli adayıdır.” dedi.

Bu anlamlı videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.