Yazılar

Kendinizi ev ile iş arasına sıkışmış, şehrin stresinden, yoğun olan işinizin psikolojik baskısından yorgun düşmüş olarak mı hissediyorsunuz? Ya da yıllarca başkaları için yaşayıp, kendinize hiç vakit mi ayıramadınız? Artık hobinizi gerçekleştirme zamanı gelmedi mi?

resim kursuÇağımızın hastalığı olan “stres”in pek çok sebebi ve elbette sonuçta yol açtığı pek çok hastalık da var. Tüm bunlardan kurtulmanın diğer bir yolu kendinize vakit ayırmanız bir hobi edinmeniz. İster çalışın ister emekli olun hayatınıza farklılık katmak ve yeniliklere açık olarak sanatın dinlendirici ve değiştirici etkisinden kurtulmak için Nar Sanat’a uğramanız yeter. Muhakkak sizlere ve ya çocuklarınıza göre bir hobi kursumuz var…

Resimden herhangi bir müzik aletine, oradan fotoğrafçılığa kadar pek çok sanat dalında faaliyet gösteren kursumuzda hafta içi ve hafta sonu seçenekleri ile eğitimlerimiz devam ediyor.

Örneğin Hobi resim kursu mu istiyorsunuz, ister hafta içi ister hafta sonu hangisi uygunsa ona devam edebiliyorsunuz. Ya da bunlar size uygun değil mi o zaman buyurun akşam kursumuza…

Biz hep yanınızdayız, yeter ki siz “Sanat ile rahatlamak ve hobi edinmek istiyorum” deme cesaretini gösterin. Nar Sanat’da daima bir çözüm bulunur. Her türlü sorunuz için lütfen çekinmeden arayınız.

Tel: 0212 570 80 68 / 0530 880 71 80

 

 

Sziler için hazırladığımız hobi kurslarımız devam ediyor elbetteki hiç birşey için geç değil.  Gelin bir ders misafir olun ortamı görün ve sanatın tadına varın.

Amacı ne olursa olsun bireyin kendi ile barışık olmasının yollarından biri kendine vakit ayırmasıdır. Günümüzün yoğun ve stresli yaşamı içersinde gerek işten bunalanlar gerek kendine vakit ayırmak isteyenler ve gerekse sanat ile uğraşmak isteyenlerin rahatça yapabileceği şeylerden biriside hobi resim kursudur.

Rutin yaşamın içersinden çıkarak kendi içindeki devinimleri renklerle ve şekillerle ortaya koymak ve bunu kâğıda dökmek için ilada yetenekli olmanıza gerek yok. İstiyor olmanız yeterli. Hem hobi ile uğraşıp hem de “Yeteneğim yok” gibi bir soru hiçte doğru ve kendinize dürüstçe değil.

Diğer bir açıdan bakacak olursak Projektif Yaklaşıma göre resim yapmanın bir diğer faydası bilinçaltında yatan kimi korku veya arzuların sanat yolu ile dışavurumunun kolay olmasıdır. Günlük hayatın stresinden kurtulmanın veya enazından stresi hafifletmenin ve içgüdüsel tepkilerin dışa vurup rahatlamanın yöntemlerinin en kayda değer olanlarından biride resim hobisini gerçekleştirmektir.

Hangi yaşta olursanız olun er veya geç kendinize vakit ayırmak isteyecek ve beklide bunun pişmanlıklarını yaşayacaksınız. İşte bu pişmanlığı yaşamamanız için Nar Sanat Bakırköy’de sizler için Gündüz ve gece hobi resim dersleri ile hizmetinizde.

Her hafta ….. Salı günleri     : 13:00-17:00 arası hobi kursu.

Salı Akşamları : 13:00-17:00

Çarşamba……..: 17:00-23:00

Bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

Merak etmeyin sınıflarımız kalabalık değil dolaysıyla Hocamız genel dışında özel olarak herkes ile ilgilenmek istediği için sınıflarımız kalabalık değil 10 kişi ile sınırlı.

 

Eğitmenimiz kim olduğunu meraketmiyor musunuz? Eğitmenimiz Ş.Hale ÜRKMEZGİL olup adının üzerine tıkladığınız taktirde Sanatçı/ Eğitmenimizin özgeçmişini öğrenebilirsiniz.