Artık bir hobiniz olmalı

Kendinizi ev ile iş arasına sıkışmış, şehrin stresinden, yoğun olan işinizin psikolojik baskısından yorgun düşmüş olarak mı hissediyorsunuz? Ya da yıllarca başkaları için yaşayıp, kendinize hiç vakit mi ayıramadınız? Artık hobinizi gerçekleştirme zamanı gelmedi mi?

resim kursuÇağımızın hastalığı olan “stres”in pek çok sebebi ve elbette sonuçta yol açtığı pek çok hastalık da var. Tüm bunlardan kurtulmanın diğer bir yolu kendinize vakit ayırmanız bir hobi edinmeniz. İster çalışın ister emekli olun hayatınıza farklılık katmak ve yeniliklere açık olarak sanatın dinlendirici ve değiştirici etkisinden kurtulmak için Nar Sanat’a uğramanız yeter. Muhakkak sizlere ve ya çocuklarınıza göre bir hobi kursumuz var…

Resimden herhangi bir müzik aletine, oradan fotoğrafçılığa kadar pek çok sanat dalında faaliyet gösteren kursumuzda hafta içi ve hafta sonu seçenekleri ile eğitimlerimiz devam ediyor.

Örneğin Hobi resim kursu mu istiyorsunuz, ister hafta içi ister hafta sonu hangisi uygunsa ona devam edebiliyorsunuz. Ya da bunlar size uygun değil mi o zaman buyurun akşam kursumuza…

Biz hep yanınızdayız, yeter ki siz “Sanat ile rahatlamak ve hobi edinmek istiyorum” deme cesaretini gösterin. Nar Sanat’da daima bir çözüm bulunur. Her türlü sorunuz için lütfen çekinmeden arayınız.

Tel: 0212 570 80 68 / 0530 880 71 80