Akordeon kurs

Akordeon kurs konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Akordeon kurs konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Akordeon kurs konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Akordeon kurs konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Akordeon derslerimiz haftada bir gün 45 dakika bire bir ders şeklinde uygulanmaktadır. Bire bir bu akordeon derslerimizin gün ve saatlerini sizin ve eğitmenimizin programına göre ayarlamaya çalışıyoruz.

Ayrıca Nar Sanat Eğitim Kursu’nda Akordeon dersi aldığınız sürece solfej yani nota bilgisi dersinden de yararlanabiliyorsunuz. Bu derslerimiz haftada bir gün okul öncesi için pazartesi 18.00, yetişkinler için perşembe 18.00 ve ilkokul için ise pazar 18.00’da gerçekleşmektedir.

Solfej derslerimiz zorunlu olmamakla birlikte eğitmenlerimiz tarafından katılım sağlamanız tavsiye edilmektedir.

Akordeon derslerimizde Akordeon’un tarihçesi, nota, ritim bilgileri ve Akordeon çalım teknikleri anlatılmaktadır. Eğitmenlerimiz özellikle her öğrencinin seviyesine göre ders program içeriğini ayarlamaktadır.

Akordeon derslerimize katılmadan önce yerimizi görmek, eğitmenlerimizle tanışmak ve ders içeriği hakkında bilgi sahibi olmak için Nar Sanat Eğitim Kursu’nda gerçekleşen ücretsiz tanışma dersimize de katılım sağlayabilirsiniz.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68