Bugün ”Cesur” için güzel bir gün

7 eylül itibariyle vizyonda olan Cesur(Brave) bu hafta sonu için izlenesi bir film,çocuklarımızın hayal gücünü renklendirmek için sizleri bekliyor.

Filmin konusu:Merida, Kral Fergus ve Kraliçe Elinor’un okçuluk konusunda oldukça yetenekli ama bir kadar da deli fişek kızlarıdır. Kaderinin kendi elinde olduğuna inan Merinda, ülkede yüzyıllardan beri gelen bir geleneğe karşı çıkar. Lord MacGuffin, Lord Macintosh ve Lord Dingwall bu yetenekli, kızıl saçlı kızdan hiç hoşlanmazlar ve Merida’nın kararları krallık içerisindeki düzeni bozar. Bilge Kadın’a başvurduğunda ise uğursuz bir dileğin onu beklediğini öğrenir. Merinda ardı sıra gelen tehlikeli güçlerin farkına varır ve daha fazla gecikmeden korkunç laneti ortadan kaldırmaya çalışırken bir aynadan da gerçek cesaret ile yüzleşir…

Film fragmanı için;

 

Film hakkında detaylı bilgi için;

Kısa film,tiyatro,resim kurslarımız başladı.Bildiğiniz üzere size çok yakınız.Bakırköy İncirli Caddesi,Kıbrıs Sokak No:6’da Town Center karşısı Yaşar Hastahanesi’nin sokağındayız.Sabah 09:00 akşam 21:00 sizlere hizmet vermekteyiz.Eğitmenlerimiz konservatuar mezunu olup, MEB onaylı sertifika veriyoruz.