Bateri eğitmenimiz Hüseyin MAN yardım konserinde yer alıyor

Yardıma ihtiyacı olanlar için, paranın geçmediği konserler veren Rock N’ Aid yeni etkinliğini 22 Eylül 2019’da kadınlara şiddete karşı olarak düzenliyor. 22 Eylül saat 19:00’da The Wall Saloon’da meydana gelecek olan konsere dair Rock N’ Raid’in mesajı ise şöyle;

Çağın en büyük sorunlarından birine karşı ‘dur!’ demek için, susturulmaya çalışılmış, fiziksel veya ruhsal şiddet mağduru tüm kadınlarımızın sesi olmak için, birbirinden değerli sanatçılarımızın en güzel ve en özel parçalarını seslendirecekleri bir akşama hazır mısınız? Bizler hiç olmadığımız kadar hazırız!

22 Eylül 2019 akşamı The Wall Concert Hall’da gerçekleşecek etkinliğimiz ile, kadın sığınma evlerindeki şiddet mağduru kadınlarımızın ihtiyaç duydukları; giysi, ayakkabı, kişisel temizlik ve bakım ürünleri, kadın pedi vb. ürünler toplayarak onlara asla yalnız olmadıklarını gösterebilir ve belki yüzlerinde ufak bir gülücük, belki de kim bilir yankılanan kahkaha seslerinin sebebi olabiliriz.

Annelerimiz, ablalarımız, dostlarımız, hayat arkadaşlarımız, KADINLARIMIZA kalkan elleri, şiddetten uzak, müziğimiz ve desteklerimiz ile kırmaya hepinizi bekliyoruz!