Bakırköy’de hep sanat Nar Sanat

Sanata ilgi duyuyorsanız ve ülkemizdeki kültür sanat etkinliklerini yakından takip etmek istiyorsanız Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak sizlere kültür sanat etkinlikleri konusunda rehberlik etmeye talibiz.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu, Bakırköy kent rehberi olmanın da ötesinde yurdun dört bir yanındaki kültürel etkinliklerin nabzını tutarak sizlere sunuyoruz.

7’den 77’ye tüm yaş gruplarına sunduğumuz sanat kurslarımızla Bakırköy ‘ün tartışmasız bir numaralı Sanat Merkezi olma özelliğimizi kurulduğumuz ilk günden bu yana öğrenci, veli ve tüm ülkemiz vatandaşlarına üst düzeyde sanatsal değer katarak sanat eğitiminde lider olmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz; değişik yaş grupları için sanat eğitiminin gereklerini en başarılı şekilde yerine getirerek; sanatı sevdirmeyi ve yeni değerler yaratmayı ilke edinmiş, sanat eğitiminde olası gelişmeleri araştıran, yeni süreçler ve yöntemler geliştirip bunları olanca hızıyla uygulayan kişisel yetenek ile becerileri yönlendiren, sanatın ahlaksal ve dürüstlük ile kaliteden taviz vermeyen yanını, verdiği eğitime dahil eden bir eğitim kurumu olmaktır.

Bakırköy’de hem kurslarımız hem de sanat atölyelerimiz ile Bakırköy başta olmak üzere Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir gibi semtlerin  sanat merkezi konumundayız.

Eğer sizde kendiniz veya çocuğunuz için sanat kursu arayışı içerisindeyseniz şu anda doğru adrestesiniz.

Müzik kursu, resim kursu, fotoğraf kursu, tiyatro kursu, diksiyon kursu, Yaratıcı Drama Kursu, Dans Kursu, Bale Kursu veya TSM – THM korolarımızla sizi sanatla buluşturmaya 9 yıldır devam ediyoruz.

Deneyimli kadromuz ve dikkat çeken eğitim anlayışımız ile hem miniklerin hem de büyüklerin dünyalarına dokunarak geleceği bir parçada olsun aydınlatmayı hedefliyoruz.

Örneğin 3,5 yaşından itibaren ( mini bale ) haftada bir gün 2 ders saati şeklinde verdiğimiz bale derslerimizle çocuklarınızın adeta sihirli pabuçlara dönüşmesinden öte esnek, güçlü ve zarif bir vücuda kavuşurken, bale ile yoğrulurken kendilerini geliştirmelerini hedefliyoruz.

Sanat kurslarımız ve atölyelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak, ücretsiz yetenek testlerimizden yararlanmak ve tanışma derslerimize katılım sağlamak için 0212 570 80 68 ‘i arayabilir, randevu ayarlayabilirsiniz.