Bakırköy Saksafon dersi

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda derslerimizi M.E.B. talim terbiye kurulunun onayladığı program çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Eğitmenlerimiz derslerde öğrencinin yaş ve seviyesini göz önüne alarak bir program izlemektedir.

Saksafon derslerimizde eğitmenimiz Tarık Karakoç, öğrencilerimize Saksafon’un tarihçesini, nota ve ritim bilgilerini, saksafon çalım tekniklerini aktarmakta ve öğrencinin seviyesine uygun olarak oluşturulmuş programı uygulamaktadır.

Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen Saksafon kurslarımızın amacı öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.

Haftada bir gün 45 dakika özel ders olarak gerçekleşen saksafon derslerimizin gün ve saatini size ve eğitmenimizin programına göre ayarlıyoruz.

Nar Sanat Eğitim Kursu’nda saksafon dersi aldığınız sürece solfej derslerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Solfej derslerimiz yetişkinler için perşembe günleri saat 18.00’da gerçekleşmektedir. Bir ders saati şeklinde gerçekleşen nota bilgisi derslerimize katılımınız öğretmenlerimiz tarafından tavsiye edilmektedir.

Kursumuzda saksafon eğitimi almayı düşünüyor ve yerimizi merak ediyorsanız mutlaka 10-15 dakikalık ücretsiz tanışma dersimize katılmanızı öneriyoruz. Bu tanışma derslerinde eğitmenlerimiz sizi kulak ve ritim testine tabi tutmakta, saksafon için uygun olup olmadığınızı değerlendirmektedir.

Özel derslerimize gelemediğiniz durumlarda bir dönem içinde en geç 1 gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde derslerinizi iptal edebilir ve telafisini alabilirsiniz. Haber vermediğiniz durumda dersini gerçekleştirme şansınız bulunmamaktadır. Dersin telafisi de size ve eğitmenimize uygun gün ve saatte gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca saksafon programımız 40 haftalık yani 10 aylık dönemler şeklinde devam etmektedir.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68