Anadolu Ateşi’nin Kapadokya gösterisi devam ediyor

Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, 22-23 Eylül tarihlerinde 60 milyon yıllık tarih Kapadokya, Perili Ozanlar Vadisi’nde sahne alacak.

Geçtiğimiz haftalarda tarihlerinde tarihin ve eşsiz doğanın bütünleştiği Kapadokya’da ilk kez sahne alan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, 22-23 Eylül tarihlerinde Perili Ozanlar Vadisi’nde yerli ve yabancı seyircileriyle yeniden buluşuyor.

Kuruluşunun yirminci, sahnede ise on sekizinci yılında Türkiye başta olmak üzere, Dünya’nın her yerinde kültürel esinti yaratmaya devam eden topluluk, Anadolu Ateşi gösterisiyle Kapadokya’nın büyülü atmosferinde seyircilere dans şöleni yaşatmaya hazırlanıyor. 5.000’den fazla kez sahnelenen Anadolu Ateşi gösterisi,Özel Gösteriserisi kapsamında dev kadrosuyla beraber yenilenmiş koreografi, müzik ve sahne görüntüleriyle seyirci karşısına çıkacak.

Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, tarih ve doğanın bütünleştiği Kapadokya’da sezon boyunca haftada iki gün seyirciyle buluşacak.