4 -13 YAŞ GRUBU ÇOCUK / GENÇ DANS DERSLERİ BAŞLIYOR

 

Yoğun pandemi yasakları hepimizi evlere hapsetti. Özellikle çocuklarımızın hareket yeteneğini azalttı. Bu durum sadece kilo sorunu değil çocuklarımızı; Bedensel sorunların yanı sırada psikolojik olarak etkiledi.

Tüm bu sorunlardan kurtulmak ve daha sağlıklı bir nesil için hem sanatın hem de hareketliliğin çocuklarımıza daha sağlıklı günler getireceğinin bizlerde sizler gibi farkındayız. Bunun için çocuklarımızın enerjisinin boşaltması ve  büyüme süreçlerinde sosyalleşmenin yanı sıra sağlıklarına kavuşmaları için kurumumuzda pek çok sanatsal ve sosyal dersler bulunmakta.

Aktif çocuklarımız veya sosyalleşme, enerji atma ve mutlu olmalarını sağlamak için çocuklarımızı dans kursuna davet ediyoruz.

Yapılan araştırmalar sanatla büyüyen çocukların hem akademik hem de sosyal hayatlarında başarılı olduğunu ortaya koyuyor. Tüm sanat dallarının yanı sıra dans dersleri için lütfen iletişime geçin.

ÇOCUK / GENÇ DANS sınıfımıza katılan öğrencilerimiz; sosyalleşip arkadaş edinirken, hem vücutları forma girecek hem de esneklik kazanacak. Bu derslere katılan öğrencilerin kendilerine olan güvenlerinin de artacağını ve yaratıcılıklarının gelişeceğini belirtmekte fayda var.

Çocuk/Genç yaş grupları

4-6…………      yaş grubu

7-9…………      yaş grubu

10-12……….     yaş grubu

13-15……..       yaş grubu

15+

Dans Türkleri (Talebe göre açılacaklardır)

  • Streetjaz
  • Hip-hop
  • Moderndans

Haftada 1 gün 2 ders saati şeklinde gerçekleşecek kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve ön kayıt için 0212 570 80 68’i arayabilirsiniz.

17.08.2021 saat/14.00 ücretsiz tanışma dersi