Zumba Dersleri Nar Sanat’ta Tanışma Dersiyle Başlıyor

Kolombiya’da 1990’lı yıllarda dansçı ve koreograf Alberto Beto Perez tarafından ortaya çıkarılan, içinde latin esintileri bulunan dans fitness programı Zumba, 18 Ekim 2017 saat 19.30‘da ücretsiz tanışma dersleriyle Nar Sanat’ta sizlerle buluşuyor.

“Zumba bana ne katar?” diye düşünenlerdenseniz uzmanlar, zumbanın canlı hareketleri ile hem moralinizi yükselteceğini hem de dans ettikçe endişelerinizden arınacağımızı işaret ediyor.

İlerleyen yaş ile birlikte koordinasyona sahip olmanın öneminin arttığını belirten uzmanlar, hemen ilk derste olmasa da zumbaya başlayınca faydasını zaman içinde görmeye başlayacağınızı kaydediyor.

Bütün bunların yanı sıra uzmanlar zumbanın kilolarla mücadelede etkili bir silah olduğunun altını çiziyor. Özellikle bir Zumba dersinde yaklaşık 600 ile 1000 kalorinin yakıldığını da göz önüne alacak olduğumuzda vücudun sıkılaşmasını da sağlıyor.

Her yaşta insanın katılım sağlayabileceği Zumba dersleri sayesinde kişilerin duruş bozukluklarında da önemli oranda düzelme sağlanabiliyor. Zumbanın tüm bu faydalarından yararlanabilmek için sizleri çarşamba  19.30 – 21.00 arasında gerçekleşecek derslerimize bekliyoruz.

İletişim ve detaylı bilgi için: 0212 570 80 68