Üsküdar’da Sanat Sezonu Açıldı

Üsküdar'da sanat sezonu açıldı.

Üsküdar Belediyesi 2015-2016 kültür-sanat sezonuna besteci-piyanist Tuluyhan Uğurlu’nun mini konseri eşliğinde başladı.

Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen 2015-2016 Yılı Kültür ve Sanat Sezonu açılışı, Bağlarbaşı Kongre Merkezinde düzenlenen törenle yapıldı. Gecede Piyanist Tuluyhan Uğurluda sahne aldı.
Üsküdar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın bu yıl ‘Kahraman Şehitlerimize Minnetle’ temasıyla oluşturduğu 2015-2016 Yılı Kültür- Sanat sezonunun açılış programı gerçekleştirildi. Gecede Besteci-Piyanist Tuluyhan Uğurlu da sahne aldı, Piyanosuyla sevilen eserlerini etkinliğe katılan vatandaşlar için seslendiren usta isim, izleyicilerden büyük beğeni topladı.
Sezon boyunca gerçekleştirilecek farklı konulardaki seminerler, dinletiler, sergi, anma ve saygı günlerinden oluşan tanıtım filmi gösteriminin ardından kürsüye gelen Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, 2015- 2016 sezonunda belediyenin kültür sanata bakışı ve vizyonunu anlattı. Yıl boyunca gerçekleştirilecek etkinliklere ilişkin genel bilgiler veren, Başkan Hilmi Türkmen, Üsküdar’da kültür sanat sezonunun dolu dolu geçeceğini vurguladı.