Ünlü İsimleri Buluşturan Oyun

Bakırköy’de sahnelenen “Ben O İstanbul’u Çok Sevdim” oyununun prömiyeri birçok ünlü ismi buluşturdu.

Ünlü isimleri buluşturan oyun

Bakırköy Belediye Tiyatroları tarafından sahnelenen “Ben O İstanbul’u Çok Sevdim” oyununun prömiyerine ünlü sanatçılar akın etti. Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen prömiyere Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun yanı sıra Ayşegül Aldinç, Yetkin Dikinciler, Gonca Vuslateri, Nilgün Bengün, Mabel Matiz, Barış Falay, Hatice Aslan, Deniz Gökçer gibi ünlü sanatçılar da katıldı.

Özen Yula’nın yazıp-yönettiği oyunda Zeyno Eracar, Nurhayat Atasoy, Hüseyin Durak, İlkin Tüfekçi ve Sercan Yener rol alıyor.

“Ben O İstanbul’u Çok Sevdim” İstanbul’un merkezi ile kenar mahalleleri arasında sıkışmış bir apartmanda geçiyor ve şiddet dolu bir hikayeye hem gülüyoruz hem de güldüğümüz her şey bizi tedirgin ediyor.

Oyunun yazarı ve yönetmeni Özen Yula’ya çiçek vererek kutlayan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sanata ve sanatçıya çok az değer verilen bu dönemde biz Bakırköy Belediyesi olarak sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam edeceğiz. Genç genel sanat yönetmenimiz Alican Yücesoy’un yönetiminde Bakırköy Belediye Tiyatroları’nın peşi sıra muhteşem yeni oyunları sahnelemesi bizi gururlandırıyor. Emeği geçen tüm sahne emekçilerini kutluyorum.”