MEB sertifikalı en iyi diksiyon kursu Nar Sanat’ta…

MEB sertifikalı En iyi diksiyon kursu çok yakınınızda!

Diksiyon kursu bir diğer adı ise güzel konuşma kursu olarak bilinen iş hayatınızda veya gündelik hayatınızda size doğru ve etkili konuşmayı öğretme adı altında birçok yerde kurs veriliyor. Ama bu merdiven altı eğitimlere gereksiz paralar vermemek için MEB sertifikalı Özel Nar Sanat Eğitim Kursumuz da uzman eğitmen kadromuzla birlikte siz öğrencilere hem en kaliteli hem de cebinize uygun bir kurs imkanı sunuyoruz.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda eğitmenimiz Alara Lokum tarafından verilecek olan MEB sertifikalı diksiyon derslerimiz Kasım ayında başlıyor.

Anlamlı ve etkili konuşabilmek adına hazırlanan diksiyon eğitimimiz 2 aylık bir programdan oluşmaktadır. Haftanın bir günü 3 ders saati şeklinde uygulanacaktır.

Mesleğiniz gereği veya gündelik hayatınızda etkili konuşmak istiyorsanız mutlaka Nar Sanat Eğitim Kursu’nda verilen diksiyon programından faydalanmalısınız. En yakın  zamanda kurumumuza gelerek hem eğitmenimiz ile hem de dersin işlenişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer kursumuzda yer almak istiyorsanız mutlaka kadar kurumumuza gelerek başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nun Bakırköy’de bulunan eğitim merkezine Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir’den rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 212 570 80 68.