Zuhuratbaba Anaokulları

Zuhuratbaba Anaokulları konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Zuhuratbaba Anaokulları konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Zuhuratbaba Anaokulları konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Zuhuratbaba Anaokulları konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

anaokuluBakırköy’de bir ilki gerçekleştiren Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat DerneğiMilli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika vermeye yetkili Bakırköy’ün ilk sanat derneği kursu olma özelliğini taşıyan” Özel Nar Sanat Eğitim Kursunu” sizlerin ve çocuklarınızın daha kaliteli, doyurucu sanat eğitim alması amacıyla kurmuştur.

     Küçük dostlarımızla Nar Sanat eğitim kursunda tanıştık ve sanatın her alanında ne kadar başarılı olabileceklerini bizlere gösterdiler.Bilim ve sanatın birbirinden ayrılamaz parçalar olduğuna inanan bizler okul öncesi dönemde sanat yapmak için değil ,sanat dallarıyla eğitim yapmak amaçlı Özel Nar Sanat Anaokulu ‘nu açtık.Sanat  ışığı altında bilimsel ve çağdaş bir eğitim vermeyi hedeflemekteyiz.

Farklılıklarımız,

  • Türkiye’de sanat dallarını eğitim programı içine alan tek sanat anaokuluyuz.
  • Bireysel eğitime önem veriyoruz.
  • Bireysel gelişim programı uyguluyoruz.
  • Eğitim materyallerimiz tamamıyla zihin geliştirmeye ve araştırmaya sevk edici özelliktedir.
  • Küçük dostlarımızın hijyenik,havadar ortamlarda kendini gerçekleştirmesine fırsat veriyoruz.
  • 18 yıllık tecrübemizle eğitimde iddaalıyız.

Bilgi için:

bilgi@narsanatanaokulu.com

Telefon

Bakırköy(Binamız yapım aşamasındadır. Açılış : 3 Ekim 2016)

İnternet Sitesi: narsanatanaokulu.com