Yorganlar Fora Sergisi

Yorganlar Fora Sergisi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Yorganlar Fora Sergisi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Yorganlar Fora Sergisi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Yorganlar Fora Sergisi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Ayca Sarc’ın yöneticiliğini yaptığı Yorganlar Fora sergisi 8-16 Aralık tarihleri arasında Abud Efendi Konağı’nda meraklı sevenlerini bekliyor.

Cıvıl cıvıl renkleri, zamane desenleri ve  harika el emekleriyle yorganlar yepyeni bir imajla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Ayca Sarc’ın yönettiği Yorganlar Fora Sergisi, 8-16 Aralık tarihleri arasında Abud Efendi Konağı’ndaki Yücel Kültür Vakfı’nda sizleri bekliyor.

Işıl ışıl renkleri ve üzerindeki naftalin kokularıyla altmışın üzerinde yorgan Aralık ayında Abud Efendi Konağı’nın şaşalı ortamında görücüye çıkmaya hazırlar. Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi,demirbaşlarını daha önce hiç böyle görmemiş olabilirsiniz…