Vivien Leigh Olivier

Vivien Leigh Olivier konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Vivien Leigh Olivier konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Vivien Leigh Olivier konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Vivien Leigh Olivier konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

“Rüzgar Gibi Geçti” filmiyle dünya çapında bir şöhrete erişen ve 1967 yılında veremden hayatını kaybeden Vivien Leigh Olivier, yaşamı boyunca pek çok habere konu olmuştu.

Fakat şimdi burada 7 Ocak 1965’te ‘Hayat’ mecmuasında yer alan “Vivien Leigh 50 sinde Çarliston yapıyor” haberini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hayat ansiklopedisi editörleri “Hani bazı sanatçılar karşısında hayranlığımızı ifade etmek için kendimizi tutamayıp da, ‘Ne artist’ deriz ya, işte Vivien Leigh için de böyle bir hayret nidası salmamak mümkün değil.”diyerek başladıkları haberlerinde Vivien’in pek az sanatçı da görülen ender sanat gücüne malik olduğunun da altı çiziliyor.

İşte o haber: