Yazılar

Türk Sanat Müziği Koro Eğitiminin faydası da neymiş demeyin  

         Ülkemizde en çok emeklilerin tercih ettiği fakat aslında çalışanların da stresli iş ortamlarından uzaklaşmak için denemelerini tavsiye ettiğimiz zevkli bir hobidir koro eğitimi. Tüm hafta boyunca yoğun iş temposunda çalışan insanların kendini tazeleme ihtiyacı ve kafasını boşaltma arzusu  ağır basmaktadır.

koro

 

İşte biz burada devreye giriyoruz sizleri o stresli ortamdan uzaklaştırmak  ve müzik eşliğinde değişik dünyalara götürmek için 2014-2015 koro sezonu için çalışmalara davet ediyoruz. Her şarkıda başka kişiliğe büründürüyoruz. Kimi zaman hüzünlendirirken, kimi zaman neşelendiriyoruz. Sizi sizden alıp tekrar size iade ediyoruz. Emekliler, ev hanımları ve “ev erkekleri” sizleri de çoluk çocuğunuzun dertleri, geçim sıkıntısı ve  memleket meselelerinden uzaklaştırıp pamuk gibi yapıyoruz.

Bunlar espri ile karışık olsa da aslında gerçek. Her şeyin baş döndürücü hızla geliştiği ve hayatın olanca hızıyla geçtiği zamanımızda hepimizin bir hobiye ihtiyacı var. Sesim güzel mi değil mi kaygısından kurtulun ve bize uğrayın misafirimiz olun. Bir kez katılın müzik sizi sarsın sarmalasın ondan sonra karar verirsiniz…

Bizler sizin için Bakırköy’deyiz.

Gündüz grubu çalışma gün ve saatlerimiz Pazartesi-Perşembe 14.00-16.00

Akşam  grubu çalışma gün ve saatlerimiz Pazartesi-Perşembe 19.00-21.00

Adresimiz için  lütfen TIKLAYINIZ.

Sayfalar

Türk Sanat Müziği

Nar Sanat Türk Müziği Korosu; Doktordan ev hanımına, öğrenciden, emekliye, işçiden, iş adamına kadar müziğe gönül vermiş, yaş sınırı olmaksızın herkese açık olan çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışmalarımız da  geçireceğiniz müzik dolu saatlerde; eğlenirken öğrenecek, öğrenirken günün stresinden uzaklaşacak ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz.

Haftanın 2 günü 2 şer saat olan koro çalışmalarımızda gündüz yada akşam gruplarımızı tercih edebilirsiniz.

Yılda en az iki kere koromuzun konserleri olmaktadır.

 

Türk Sanat Müziği Eğitimi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[form form-47]