Türk öğrenciler

Türk öğrenciler konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Türk öğrenciler konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Türk öğrenciler konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Türk öğrenciler konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

7 yaşındaki Arya Su Gülenç ve 11 yaşındaki Mert Hakan Şeker isimli iki Türk çocuk, Roma’da düzenlenen piyano yarışmasında çifte birincilik kazandı.

‘Rome Grand Prize Virtuoso’ isimli uluslararası müzik yarışması İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlendi. ‘Rome Grand Prize Virtuoso’ isimli uluslararası müzik yarışmasına katılan Arya Su Gülenç (7) ve Mert Hakan Şeker (11), yarışmada iki ayrı birincilik kazandı.

185 yarışmacı arasında 2 ayrı birincilik kazanan Türk çocuklar, ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmiş oldu.

Roma’nın ünlü ‘Auditorium Parco della Musica’ konser salonunda düzenlenen törende Arya Su Gülenç ve Mert Hakan Şeker’e ödülleri teslim edildi.

Salonda birer mini konser veren çocuk yetenekler, ardından ödüllerini aldı. Çocuklar öğretmenlerine ve kendilerine destek veren herkese teşekkür ederken, Arya Su Gülenç “Daha çok çalışıp daha iyi yerlere geleceğim” dedi. Mert Hakan Şeker ise “Benim için müzik bir yaşam şekli” ifadelerini kullandı.