tolga

tolga konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. tolga konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. tolga konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri tolga konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 2016-2017 eğitim dönemi sonunda 16 Haziran 2017 , 20 Haziran 2017 ve 22 Haziran 2017 tarihlerinde yıl sonu gösterimiz yapılacaktır. 17:00 ‘da başlayacak olan 22 Haziran 2017 gösteri programımız şu şekildedir;

 

Bade Su Geçer22.06.2017ONUR GÜNER
Ege Eren Şen22.06.2017TARIK KARAKOÇ
Elvin Su Tatlı22.06.2017BENGİSU ÖZCAN
İklim Keleş22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Nezihe Nilden Tuna22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Ege Yılmaz22.06.2017NECATİ PALA
Elif Çetinkaya22.06.2017NECATİ PALA
Sinan Ülken22.06.2017HÜSEYİN MAN
Berfin Dündar22.06.2017ERKAN BAŞA
Elif Budak22.06.2017ONUR GÜNER
Su Azra Dayıoğlu22.06.2017ERKAN BAŞA
Tuna Anıl22.06.2017MURAT HASGÜN
Tolga Evcimen22.06.2017CANER TOKYAY
Umut Barış Ablak22.06.2017HÜSEYİN MAN
Burçak Seven22.06.2017NECATİ PALA
Buse Karagöz22.06.2017ZUHAL SEVİM
Mirhan Yağız Gürbüz22.06.2017CANER TOKYAY
Tuğba Seher Karanfil22.06.2017ZUHAL SEVİM
Tuğba Seher Karanfil22.06.2017CANER TOKYAY
Tuğçe Yüksel22.06.2017ONUR GÜNER
Burçak Seven22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Görkem Kaleli22.06.2017HÜSEYİN MAN
Mina Bayhoca22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Onat Gürcanok22.06.2017HÜSEYİN MAN
Şimal Nwokoro22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Doğukan Duygulu22.06.2017HÜSEYİN MAN
Emine Sarıtaş22.06.2017ERKAN BAŞA
Yankı Şeker22.06.2017TARIK KARAKOÇ
Serra Birol22.06.2017CANER TOKYAY
Nazlı Bayraktar22.06.2017ERKAN BAŞA
Onur Sarban22.06.2017TARIK KARAKOÇ
Gizem Kivli22.06.2017HÜSEYİN MAN
Sezen Gürcanok22.06.2017CANER TOKYAY
Seray Ağar Gülbudak22.06.2017ONUR GÜNER
Özgü Abacı22.06.2017CANER TOKYAY
narsanat-2017-yılsonu

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 2016-2017 eğitim dönemimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. 16 Haziran, 20 Haziran ve 22 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacak olan gösterilerimizde sahne alıp performanslarını sergileyecek öğrencilerimizin gösteri tarihleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. 2 farklı gün çıkacak olan öğrencilerimiz bulunmaktadır. Lütfen Ctrl+F tuşlarına basıp tabloda isminizi aratarak doğru bir şekilde kontrol ediniz. 2 farklı gün gösteriye çıkan öğrencilerimiz 1 gösteri için bilet alacak ve diğer çıkacakları günün gösterisi için bilet ücreti alınmayacaktır.

NOT:   Tüm Tiyatro ve Bale öğrencileri 16 Haziran 2017 tarihinde gösteriye çıkacaktır. Gösteri biletlerini kurumumuzdan temin etmeniz gerekmektedir.

NOT2: Gösteriye çıkmayan, çıkmak istemeyen veya çıkamayacak olan öğrencilerin 0212-570-8068 numarasından bize ulaşmaları gerekmektedir.

Buse Karagöz20.06.2017ZUHAL SEVİMYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tuğba Seher Karanfil22.06.2017ZUHAL SEVİMYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ebru Aysoysal20.06.2017ZUHAL SEVİMYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Tülin Şahin16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Eren Özden16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Fatma Dora Altaş16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Selin Sadıç16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Deniz Cem Sönmez16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ece Funda şahin16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Dilara Uzuner20.06.2017ZUHAL SEVİMYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Sena Ertop16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ayşe Gözel16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Damla Küçük16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Sena Polat16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Azra Sarıgül16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Ece Banzaroğlu16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Rabia ileri16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ömer Eren şahin20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Efe Gönenç16.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Emre Taş22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Yusuf Köse20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Can Kerem Ak20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Yiğit Kıyı22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Saygılı20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Şeyhoğlu20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Görkem Kaleli22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Gizem Kivli22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Doğukan Duygulu22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Onat Gürcanok22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Umut Barış Ablak22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Sinan Ülken22.06.2017HÜSEYİN MANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Kuzey Güngör16.06.2017HÜSEYİN MANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Egemen Filiz16.06.2017HÜSEYİN MANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Aybike Sümer20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ayşe Ela Şenkaya16.06.2017CANER TOKYAYCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ayza Cansın Deniz16.06.2017CANER TOKYAYCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Can Kökdere20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Demir Menemencioğlu20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Demir Mirza20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Doruk Demir16.06.2017CANER TOKYAYCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Erdem Kivli20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İbrahim Yiğit20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Zorlu16.06.2017CANER TOKYAYCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Mirhan Yağız Gürbüz22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Özgü Abacı16.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Serra Birol22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Sezen Gürcanok22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tolga Evcimen22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tuğba Seher Karanfil22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Asya Arslan16.06.2017ONUR GÜNERCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Özge Gültekin16.06.2017ONUR GÜNERCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ekin Göker16.06.2017ONUR GÜNERCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nima Abdullahi16.06.2017ONUR GÜNERCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Buğra Ergin20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Buse Nur20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
MAVİ RÜZGAR ÖNDER20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
EYLÜL SANCAKLI20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ahmet Yiğit Batur20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Bade Su Geçer22.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Budak22.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Seray Ağar Gülbudak22.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tuğçe Yüksel22.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Duru Taş16.06.2017ERKAN BAŞACEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İdil Deniz Bakır20.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Büşra Hikmet Utku20.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Simay Çoban20.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Su Azra Dayıoğlu22.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Berfin Dündar22.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Emine Sarıtaş22.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Nazlı Bayraktar22.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Berat Şerif Demir16.06.2017BURCU IŞIL OĞUZCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Beren İncekalan16.06.2017BURCU IŞIL OĞUZCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Derin Alkaya16.06.2017BURCU IŞIL OĞUZCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nil Sahra Aksal16.06.2017BURCU IŞIL OĞUZCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Aysara Özenç20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Bilge Erdoğdu20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Kılınç20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Mert Güneş20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Mina Ertürk20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Ceylin Günenç20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Burçak Seven22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İklim Keleş22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Mina Bayhoca22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Nezihe Nilden Tuna22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Şimal Nwokoro22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ece Özbal22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Sümeyra Arslan Çıkı20.06.2017MURAT HASGÜNYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tuna Anıl22.06.2017MURAT HASGÜNYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Alp Lokmacılar16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Maşlak16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Olcay Zeydanlı16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Burak Akalan16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Yunus Yiğit16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zehra Çelik16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Irmak Urulu16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Yağmur Urulu16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Huriye Niran Kaya16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ece Eylül Kayacı16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elvin Su Tatlı20.06.2017BENGİSU ÖZCANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ayşe Dinçer20.06.2017BENGİSU ÖZCANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Burçak Seven22.06.2017NECATİ PALAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ege Yılmaz22.06.2017NECATİ PALAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Çetinkaya22.06.2017NECATİ PALAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Hazal Talay16.06.2017NECATİ PALACEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ege Eren Şen16.06.2017TARIK KARAKOÇCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Ergün16.06.2017TARIK KARAKOÇCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Yankı Şeker22.06.2017TARIK KARAKOÇYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Onur Sarban22.06.2017TARIK KARAKOÇYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Akın Kaytan20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Aynur Baydilli20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Tekkeli20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Simay Çoban20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Simge Karagözoğlu20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Şevval Alara Lamuş16.06.2017ELİF UNCUCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ege Eruçar16.06.2017ELİF UNCUCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Arya Masal Yılmaz16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ecrin Minel Ace16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elina Bulut16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Eylül Sarpel16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Iraz Koban16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Irmak Dündar16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ada Önce16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Aslı Maşlak16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Öykü Işıl16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Duru Çağlar16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Tülin Şahin16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Melis Kutunsel16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nehir Kocagil16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nilce Gözükara16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Asya Dolu16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Derin Tanem Gök16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Banu Özbay16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Deniz Gülseren16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Umut Oktay20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLUYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Doruk Oktay20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLUYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Emre Anapalı20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLUYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Rümeysa Demirhan20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLUYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Aselnaz Elidoğru16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Duru Korkutlar16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Duru Uysal16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İnci Temur16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Naz Kavuk16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Kurt16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Şitilci16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Naz Yıldızlar16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Feride Nazlı Yıldız16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Doğa İrem Tekin16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Selin Sadıç16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Gözde Dönmez16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Cemre Dağ16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Tuğba Geçer16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nehir Karasu16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ada Gençkurt16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ela Anık16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Buğlem Ada Öztürk16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Seray Naz Çelik16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Tuana Havin Aydoğdu16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Yazıcı16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Cansu Bozkurt16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nisa Barman16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ece Evler16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Meltem Turgut16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Ersintepe16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Batu Sefer16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Şefik Tuğra Telci16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İpek Öner16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Kutay Karabela16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nur Hilal Karaca16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Çelik16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Başak Çakırlar16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Emircan Selahattin Daşdemir16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Kaan İlkin16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Rıdvan Ege Çiftçi16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Ulcay16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Dilara Turhan16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Dorukhan Turhan16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Arda Kaan Kayserilioğlu16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
ataturkuanma

Atatürk Haftası, 10 Kasım 1938 günü saat 09:05’te yaşamını yitiren Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına düzenlenen; onun yurtseverliği, inkılap ve ilkelerinin anlatıldığı, radyo ve televizyonda Atatürk’ün konuşmalarının kendi sesinden dinletildiği, Atatürk’le ilgili filmlerin gösterildiği haftadır. 10-16 Kasım tarihleri arasına karşılık gelir.

10 Kasım günü Anıtkabir ziyaret edilmekte, başkent Ankara’da resmi tören yapılmaktadır. Türkiye’nin genelinde de yas tutulmaktadır. Her yıl 10 Kasım günü, saat 09:05’te trafikteki arabalar durur ve 4 dakika korna çalarak anma etkinliklerine destek verirler. Ayrıca, tüm bayraklar 10 Kasım günü yarıya indirilir.

deniz-baydar-bale-kursu

Genç ve güzel oyuncu Deniz Baydar, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Bilişim Anabilim Dalı öğretim elemanı Özgürol Öztürk’ün hayata geçirdiği “Ballerina Project Turkey” için objektif karşısına geçti.

deniz-baydar-bale-kursu

Genç ve güzel oyuncu Deniz Baydar, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Bilişim Anabilim Dalı öğretim elemanı Özgürol Öztürk’ün hayata geçirdiği “Ballerina Project Turkey” için objektif karşısına geçti.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Bale Bölümü mezunu olan Deniz Baydar, dünyada yirmiyi aşkın kentte farklı insiyatiflerce yürütülen Ballerina Project’in Türkiye ayağında yer aldı. Böyle uluslararası bir sanat projesinde yer almanın kendisi için çok anlamlı olduğunu belirten Baydar; “Ballerina Project, New York merkezli bir çalışma. Dilerim Türkiye’de de orijinali kadar uzun soluklu olur. İçinde yer almaktan dolayı çok mutluyum çünkü bale ilk göz ağrım. Bu projede baleyi/balerinleri çok sık görmeye alışık olmadığımız mekanlarda çekimler yapılıyor ve Türkiye’nin doğal, tarihi ve kentsel güzelliklerinin ön plana çıkarılması hedefleniyor. Hayatımda şu an oyunculuk daha ön planda ancak sanatla ilgili hiçbir projeye kayıtsız kalamıyorum” dedi.

“Ballerina Project Turkey”nin müzik koordinatörlüğünü ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü Başkanı Doç. Dr. Tolga Tüzün yürüttü.

 

2016-2017-egitim-donemi

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak tüm öğrencilere 2016-2017 eğitim döneminde başarılar dileriz. Hepimizin de bildiği gibi enformasyon çağında yaşamaktayız. Enformasyon çağında en önemli unsur bilgidir. Bilgili olmak için okumak, öğrenmeye açık olmak ve öğrenmeyi sevmek/sevdirmek gerekmektedir. Okula başlayan veya devam eden öğrencilerimize yalnızca “Oku, sadece oku , sadece şu okula kapak at, şu liseye girdin mi tamamdır!” cümleleri kurmayalım. Eğer bunu yaparsak hedef odaklarını daraltmış oluruz. Elbette bir hedefleri olacak.. Ancak hedefleri bu şekilde yönlendirilmemelidir. Yönlendirme bu şekilde olduğunda hedefini gerçekleştirmiş olsa bile öğrencinin algısı “Tamamdır bu kadardı başardım!” şeklinde olacaktır. Elbette bu olağan bir davranış olacaktır. Ancak bundan sonra aile olarak/destek olanlar olarak size daha büyük bir görev düşmektedir.

ogrenmeye-acik-olun

 

ONA BAŞKA HEDEFLER VERİN

Okulunu kazandıktan sonra sürekli kendini geliştirmesi gerektiğini vurgulamayın, dolaylı olarak anlatın. Nutuk algısı yaratacak konuşmalar bilinçaltında baskı uyandıracak ve savunma mekanizması olarak anlatılanları yapmak istemeyecektir. Vurgulamak yerine dolaylı olarak anlatmaya çalışın ya da olaylar kurgulayarak olayları örnekleyin veya kendi gözleriyle görmesini sağlayın. Kendi gözleriyle gördüğünde kendini geliştirmesi gerektiğini anlayacak ve başkalarında olup kendisinde olmayan şeyler için endişe edecektir. (Bir arkadaşının yabancı dil öğrenip kendisinin dil bilmemesi gibi..) . Bu olduğunda “Ben neden konuşmayayım? , Benim neyim eksik? , Öğrenirsem, bazı şeyleri daha kolay anlarım, daha kolay iletişim kurarım.” şeklinde kendisiyle bir konuşma yapacaktır. Bunun faydası çok daha olumlu olacak ve yeni hedeflerini her başardığında bir sonraki hedef onun için daha bir cezbedici olacak ve daha fazla başarmak daha fazla hedefe ulaşmak isteyecektir. Bu noktadan sonra zincirlerini kırıp ulaşabildiği herşeye ulaşmak isteyecektir. Dolayısıyla siz de aile olarak/destek olanlar olarak HEDEFİNİZE ULAŞMIŞ OLACAKSINIZ..

 

Tüm Nar Sanat öğrencilerine de ayrıca başarılar dileriz..

FERİDE NAZLI YILDIZBale
TUANA HAVİN AYDOĞDUBale
CEREN DAĞIDIRBale
DOĞA İREM TEKİNBale
NİL NEVA USLUBAŞBale
GÖKÇE ÖDENPiyano
IRMAK BUDAKBale
SELİN SADIÇBale
FATMA CEREN KABİŞYaratıcı Drama
SİBEL GÜLERPiyano
TUĞBA SEHER KARANFİLPiyano
AYSARA ÖZENÇPiyano
ÖMER ARPACIOrg
TAN ONURPiyano
CEREN KAYAPiyano
BETHANY TURLEYPiyano
İDİL DENİZ BAKIRPiyano
ASYA AHATResim
ZEYNEP CEYLİN GÜNENÇPiyano
MİNA BAYHOCAPiyano
TUANA TAŞKINYaratıcı Drama
AYSU SERİNDAĞPiyano
İPEK GÜRSELResim
ÇAĞLA KASAPKeman
CANER ERENBateri
GÜLCAN ATALAYKeman
MAHİR ERBULANPiyano
CEREN HELİN CANBOLATKeman
EREN ÖZDENPiyano
ATİLLA CEM ATASOYPiyano
MELİKE BEGÜM PALAKeman
NİSAN ETELİKBale
IRMAK BAĞCIBale
DOĞA UÇResim
BURCU DEMİRSAN AVCIResim
ZEYNEP BEREN ÖZKULYaratıcı Drama
NİL SAHRA AKSALPiyano
EFE ÖZAYDINYaratıcı Drama
ÖYKÜ GÜLEÇKeman
BÜŞRA SILA ÜÇTEPEPiyano
JBİD GÖKTAŞPiyano
DURU GÜNDÜZResim
DERİN DURU TEOMANYaratıcı Drama
ZEHRA MİNA FIRINCIPiyano
MERAL ERENKeman
AYŞENUR İMDATKeman
DENİZ OCAKFlüt
EYLÜL ŞIKTAŞPiyano
AHMET BEYİT SAĞBAŞYaratıcı Drama
BERAT ŞERİF DEMİRPiyano
BUSE YILDIRIMGitar
BADE KIRKGÖZGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
NİSAN KURTPiyano
DORUK OKTAYGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
GÖKSENİN ŞEYLANGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
YEŞİM ÇELEBİGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
UMUT OKTAYGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
OYA DİRİMBateri
BARIŞ MUMCUBateri
ATİLLA EFE ŞEYLANBateri
EMRE ÇETİNKAYABateri
EGE KEMAL COŞKUNBateri
İRFAN METE TOSUNBateri
MERT BAŞBateri
LARA SADİPiyano
SEDA UNURFlüt
EDA DEMİRResim
GÜLLÜZAR YAĞIZResim
CANAN SAMSAMAResim
DENİZ SEVİMLİResim
İDİL ONUKResim
KLİM ANOKHİNResim
ÇİĞDEM BARLAKResim
DENİZ KAPLANPiyano
EGEMEN NAKİPLERŞan
SİMGE KARAGÖZOĞLUŞan
ALİ OSMAN ALTUNDALViyolonsel
BADE İKİZGÜLBale
NECLA BURCU BOZKURTPiyano
ATİLLA PAZARLIBateri
BELİZ SOYSALPiyano
DOĞA ATAKANLIŞan
FEYYAZ AYDIN ÖZAYDINŞan
KARDELEN KAYHANŞan
ZEYNEP ÖZGE GÜRSOYTiyatro
ECE EVLERTiyatro
KADRİYE YILDIRIMŞan
ASIM GÜVEN BOZKURTPiyano
ALEYNA GÜLOĞLUPiyano
ECRİN NUR ÇOLAKYaratıcı Drama
YÜCEL GÜLOĞLUBağlama
DENİZ BALCIPiyano
MELTEM TURGUTTiyatro
İBRAHİM HALİL TÜTÜNCÜTiyatro
BERKİN AYPiyano
İKLİM KELEŞPiyano
SEZEN GÜRCANOKResim
DEFNE AKGÜNBale
DURU KORKUTLARBale
ASLI DEMİROKPiyano
BERÇEM ÖZEKBale
MELİS KURTBale
MELİSA KAYAKeman
BAHAR ECE SARSINGitar
ZEYNEP ŞİTİLCİBale
SARP KILIÇGitar
MÜGE KORKMAZ SEVİMResim
CANSU NUR KILIÇPiyano
MERİÇ GÜRCANPiyano
MERT ALTINResim
ELİF ERSİNTEPETiyatro
AHMET ÇAKARTiyatro
PINAR NADİRResim
MURAT OYMANResim
EKİN ALKANYaratıcı Drama
İLAYDA MAKARAÇYaratıcı Drama
NİMA ABDULLAHİPiyano
EYLÜL GÜLENÇFlüt
NALAN AHMETREİSOĞLUDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
NİLCE GÖZÜKARABale
FATMA BETÜL BAŞURALBale
ELİF YEŞİLYURTBale
DEFNE KARAOĞLUPiyano
NAZ BEREN OBUTBale
ÖZGÜR ERENLERGüzel Sanatlar Lisesi ve Fakültelerine Hazırlık
KUTAY ÇETİNYaratıcı Drama
DURU POLATResim
AYŞE ELA ŞENKAYAPiyano
BEREN ESENDEMİRBale
NEHİR ERGÜNPiyano
AYŞE ECE ÖZÜLKÜBale
İDİL GÜLCE ÖZÜLKÜBale
EKİN GÖREResim – Akademiye Hazırlık
ENSAR ÇAKIRTiyatro
DURU KAYABale
BELİNAY BEYDEMİRBale
ONAT AKMANBateri
ÖMER UÇAKBateri
ZEYNEP ADA UÇPiyano
ARMAĞAN KORUCUTiyatro
GÜNEŞ GÖZEKKeman
KÜBRA AYDINTiyatro
EKİN GÖKERYaratıcı Drama
ŞEVVAL ZEYNEB BAŞResim
ONAT GÜRCANOKBateri
MUAZZEZ ÇEVİKGitar
OZAN ARDA ÖZDENBateri
SELİN ÜNSALKeman
OĞUL GÜNEYResim
GÖRKEM KALELİBateri
ELİF GÜNGÖRŞan
AYŞAT AKINCIResim
MİHRİBAN SEHER DEMİRERResim
VALERİ ARSLANResim
EGE YILMAZKeman
SEMRA SANCAKTiyatro
EGE YILMAZPiyano
MERT GÜNEŞPiyano
ATACAN APAYDINPiyano
KÜBRA DURMUŞPiyano
SU AZRA DAYIOĞLUPiyano
AYŞE BEREN BOZYİĞİTBale
UMUT NİŞANTAŞSolfej-Armoni
EDİZ ÖZTÜRKYaratıcı Drama
DEFNE SERRA NEDİM Piyano
EREN SADIK GÜZELPiyano
SİBEL KAYATiyatro
EMRE BİLGENYaratıcı Drama
NİLÜFER FİLİZ ATALAYŞan
ÖZGE ABAYResim
DİLŞAH AKERPiyano
ERAY ÖZKANPiyano
SELİN ESENBale
DUHA GÖNÜL YILDIZELİBale
AYAZ DURSUNYaratıcı Drama
İREM ÖZTÜRKYaratıcı Drama
MUSTAFA KEMAL YILDIRIMŞan
EFE RÜYAYaratıcı Drama
FİKRİ EGE ÖZENResim
ELA ÖZBAŞPiyano
CAN ERDOĞANResim
GONCA KUMBULKeman
FATMA ESRA GÜNAYDINPiyano
TÜLAY NAZ ÇAKIRKeman
BERKE ÇINARGitar
EMRE AYDINGitar
ELİF OLGUNGitar
ELİF ERGÜNFlüt
AHMET YİĞİT BATURPiyano
DURU ÇAĞLARBale
ELİF UNCUŞan
BATU SEFERTiyatro
SÜMEYRA ARSLAN ÇIKIBağlama
KAAN CHOUSEINYaratıcı Drama
MİM OĞULCAN KESKİNBORAŞan
EVCİM YILMAZKeman
SILA ERGÜNKeman
DENİZ GERÇEKERBale
AYŞE HATUN ÖZENYaratıcı Drama
HALİL İBRAHİM ÖZENYaratıcı Drama
EYLÜL GÖKKUŞBale
RÜZGAR ALMASULUPiyano
CEMRE ŞENGÜLYaratıcı Drama
ELİF GÜRELPiyano
ORHUN SAĞIRGitar
OVEIS KHATIBIGitar
ÇAĞLA AYDINŞan
CEREN HARPUTLUOĞLUBale
SELİNSU ÖKDEMİRPiyano
ALİ GEÇGELYaratıcı Drama
ENGİN ESER GÜVENBateri
NİSA DİDE ÇOŞANKeman
DURU KARAKAYATiyatro
SALİH MERT GÜMRÜTiyatro
BÜŞRA BAYLARYaratıcı Drama
ALMİLA EDA KUMRUKeman
BİLGE BERRA GÜNERİBale
MERVE ARTUÇŞan
SULTAN YILDIRIMDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
SEYFİ TEMELGitar
NİSA NUR CANABale
ECRİN BETÜL KÖSEBale
ADA İNCİ ŞENGÜLBale
BATUHAN DOKSANBİRKlarnet
ŞEVVAL ALARA LAMUŞViyolonsel
KAAN GÜLCANGüzel Sanatlar Lisesi ve Fakültelerine Hazırlık
ÇİÇEK KÖSEDAĞResim
ALEYNA ARSLANTÜRKResim
MARİYA BALOĞULLARIResim
MUSTAFA KAYRA SANALDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
BATURALP ÇAMBateri
EDA DEMİRYaratıcı Drama
BURAK AKKAYAPiyano
DEMİR MİRZAPiyano
NİL ERGÜNPiyano
MERVE AYANOĞLUPiyano
RÜMEYSA DEMİRHANGitar
SERFİNAZ AKŞAHİNBağlama
AZİZ EMİR DEMİRCİOĞLUPiyano
SAHRA CEMRE CANKAYABale
UZAY GÖKYILDIZYaratıcı Drama
ŞEFİK TUĞRA TELCİTiyatro
EYLÜL SANCAKLI Resim
RÜZGAR KAYABUNARResim
ÇAĞLA GÖKÇENPiyano
GÜLSEMA DOĞA GÜNDÜZBale
BERKAN ARSLANBateri
EDA NİHAN ÖNDEPiyano
BARLAS KORKMAZBağlama
MÜCAHİT İSMET UÇARGitar
BUĞRA MERT DÖNGEZKarikatür
ANIL DÖNMEZTiyatro
DİLARA AKTiyatro
RANA FİRDEVS ÇAYIRFlüt
IŞIL ERSOYTiyatro
İLKE GÜVENPiyano
DERİN GÜNDÜZYaratıcı Drama
DEMİRHAN ALTINDİLPiyano
ECEM EREM KOCAKeman
YASEMİN ÖZYİĞİTPiyano
MUSTAFA BURAK DİKMENKlarnet
DENİZ URGANResim
ESRA YÖRÜK KOÇAKResim
DİLAN ARSLANİşitme
ZEYNEL EREN ÖZYARTiyatro
KEREM NEJAT KAYAYaratıcı Drama
ZEYNEP KARAKURTYaratıcı Drama
EFE AKSUYaratıcı Drama
SİNAN ZIRHLIPiyano
NESİM ZIRHLIPiyano
ASLIHAN ŞENPiyano
SEDA CEBECİKeman
DERYA SAYLIKŞan
EZGİ FIRATŞan
ŞERİFE KÜBRA BUDAK Piyano
İLKNUR DOĞANKeman
CANSEL ÖĞÜTCÜPiyano
MELEK AKDAĞŞan
OĞULCAN OFLUOĞLUBateri
AYLİN PELİTResim
AKIN KAYTANŞan
EGE EMİROĞLUPiyano
OSMAN SULHANBateri
MİNE OKERResim
SUĞRA GÜNERResim
AYTEN AKALINResim
ABDÜLKERİM BALCIBağlama
OZAN BİÇERŞan
YASİN YILDIRIMResim
DURU BALResim
ELİF TÜLİN ŞAHİNPiyano
EYLÜL KILIÇResim
SİNEM VEDATİşitme
MELEK CEYLANResim
M. FETULLAH GÜNDÜZPiyano
ROJDA BULUTPiyano
GÜRAY BURAK KARAKUZUGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
CAN SARIKAYABateri
UTKU KIBRISYaratıcı Drama
HASAN ANIL UMMAN Gitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
ALİ ÖZÇOŞKUNGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
EMİRHAN GÖLGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
HASAN ALİYEVGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
EREN KOÇAŞPiyano
MUSTAFA YURDAKADİMPiyano
HATİCE ÜRÜNDÜKeman
NUR DENİZ DURSUNKeman
NEŞE COŞKUNKeman
DEFNE DEVLET AKTAŞBale
KARDELEN YILMAZPiyano
KARWAN HAMADŞan
ONUR TECİMGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
KAYRA EMİRPiyano
EMİR ADAR SAVSİNGitar
ALP KAVAKLIPiyano
YAĞMUR FEYZA İHVANKeman
UMUT ÇAKIRKeman
IRMAK ÖZSOYKeman
SILA KARTALBale
ELA NAZLI AKÇEŞMEBale
MÜNİR ORALKeman
BEYZA YALVAÇKeman
Doğaç YılmazŞan
NEDİM BALOĞULLARIGitar
BİLGE TÜZENKeman
ZEYNEP KASAPOĞLUResim
SELEN KAYIKÇIPiyano
IRMAK DÜZGÜNBale
SİBEL YANARATAŞPiyano
PARVIN SEPEHRVANDPiyano
AYCA ŞİMŞEKŞan
EMRE CEBECİOĞLUPiyano
MERTKAN ZEYBEKOĞLUPiyano
ALP DENİZPiyano
MELİHA ENGİNPiyano
ECE NEHİR AYDINTiyatro
JİYAN KIZMAZFlüt
BORAN ÇALIŞBateri
NEHİR AKINYaratıcı Drama
EFE UĞURLUYaratıcı Drama
NAZ SUDE DAĞISTANLIGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
ERHAN KARAKAYAŞan
DEFNE ALEMDAĞResim
BELİZ UYSALPiyano
YAĞMUR ÇELENKGitar
ELİF DÜLGERKeman
BERKER GEZERPiyano
EBRU ARSLANGitar
ELİF ÖKSÜZŞan
ANIL SİNANGİLResim
ALİ CENKER AKKUŞTiyatro
FİGEN ÖZTÜRKPiyano
ELİF KIRÇİÇEKKeman
HALİL ARAS BOZKAYABateri
ÇAĞLA KELEŞPiyano
GONCA VARDARPiyano
BAHAR ÖZLEM EKERŞan
ZEYNEP TAYDAŞPiyano
TOLGA YELKENBASANŞan
ELVİN SU TATLIResim
ZEYNEP ENGİNKlarnet
ESMANUR GENÇResim
YELİZ KORKMAZResim
DİLA KARAGÖZPiyano
YUNUS KAYAFlüt
PINAR SEYHUNResim
FİDAN UCUZResim
BERDAN YILDIZPiyano
CAN GERÇEK AYGÜNEŞYaratıcı Drama
MERVE BAŞARANBale
NEZİHE NİLDEN TUNAPiyano
ŞAHİN DURNAŞan
ARDEN EGE MAYISOĞLUPiyano
EMİR KARADEMİRPiyano
NAMIK MERT YİĞİTYaratıcı Drama
SİAMAK SADEGHDOKPTBağlama
BERFİN ERDEMPiyano
ÇAĞAN KAYTANYaratıcı Drama
ALİ AYDIN MENEKŞEYaratıcı Drama
YASEMİN KOCAMANDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
ZEYNEP BERATOĞLUYaratıcı Drama
CANAN KAYALARŞan
HASAN BOZYOKUŞTiyatro
ÖMER KAYALIYaratıcı Drama
FATMA DORA ALTAŞ Piyano
DURU KOÇAKPiyano
İDİL KOÇAKPiyano
ILGIN TUMANResim
İKBAL ALANYaratıcı Drama
EBRU AYSOYSALPiyano
CEREN DİZARResim
YADEN BUYRUKBale
DİLEK ÖZGÜRResim
SUNA DENİZ KESKİNDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
DORUK DİKMENLİYaratıcı Drama
ZEYNEP ÖRÜKYaratıcı Drama
ENSAR KAYRA YILDIRIMYaratıcı Drama
ÖMER TUĞRA YILDIRIMYaratıcı Drama
ÖMER SAFA OLGUN Gitar
TALAT CANTÜRK GÜRSULGitar
BÜŞRA HİKMET UTKUPiyano
BEYZA ÇAVUŞResim
ECE FUNDA ŞAHİN Keman
DENİZ EFE EMECANBateri
DEFNE KURANBale
MURATHAN ATEŞYaratıcı Drama
YİĞİT ATEŞResim
BATUHAN ARGÜNYaratıcı Drama
BURAK ÇAVUŞOĞLUPiyano
NİSA DENİZ KARAYaratıcı Drama
EMİNE CABIOĞLUResim
BUSE NUR ULAKFlüt
HAVVA ÇEVİKDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
HATİCE KARAKÖSEBağlama
RECEP YİĞİT YÜKSELGitar
AYŞE SELİN YURTSEVER Bale
EMRE ANAPALIGitar
İREM TEKKELİGitar
DENİZ EFE EMECANBateri
SEYFİ İSLAM CERANPiyano
SEYFİ İSLAM CERANResim
METE ÖNALPiyano
JANBERK BULUTPiyano
SENA TUNÇBale
YASİN BUYRUKKeman
BERKİN DURMAZBateri
KHANBALA ALİYEVGitar
EREN CANERBateri
AHMET BURAK ŞAHİN Keman
MUSTAFA MUMAYGitar
BEREN HEPSERTGitar
ÇAĞAN KEMERLİGitar
GÜRKAN YILMAZPiyano
ZULFİYA ZAHİDOVAPiyano
HASAN EMRE ERDURAKGitar
ABDOLMAJID ASKARIZADEHPiyano
TÜRKAN AYGENGitar
BARTU USTAOĞLUYaratıcı Drama
ELA ÖZCANYaratıcı Drama
ZEHRA YAZICIResim
NEHİR KOCAGİLBale
ARDIÇ AKSUResim
BELEN ÖZGÜÇBale
ULAŞ HEPSERTKlarnet
AZRA BAYRAMYaratıcı Drama
FURKAN ERDEM HÜNERYaratıcı Drama
ARDA SOYLUPiyano
DENİZ SAYLIK Piyano
ZEYNEP PEKERResim
EMRE CAN SÜRALŞan
SERKAN KONCAOĞLUPiyano
KEMAL EREN TÜRKMENYaratıcı Drama
MERT ÖZTÜRKGitar
EFE ÜNSALPiyano
MUSTAFA ASIM DEMİRKOLKeman
NAZLI EVİN TAŞATANŞan
GAMZE BALDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
İDİL KORKUTResim
YAĞMUR AKTAĞYaratıcı Drama
MİNA YILMAZPiyano
SERTAÇ İÇTENGitar
METİN AYDINGitar
ECRİN BODURResim
BEGÜM ÖNEYBale
HAZAN ERBAŞŞan
ERKAN KÖSEOĞLUKeman
SELEN ORUÇOĞLUŞan
MİNA YILDIZPiyano
İPEK DOLUPiyano
EMEK DENİZ DOĞANPiyano
AHMET AĞLIÇPiyano
ZEYNEP AKÇAKeman
ÖZLEM BULCUDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
ELA EFLİN METİNBale
NURAN GEZİCİResim
DEFNE BAKIRResim
İLAYDA YALÇINAkordeon
FİKRET ZAFER DUVANBağlama
RÜZGAR ÖZDEMİRYaratıcı Drama
AYNUR KESEROĞLUDüğün Dansı
NİSA KÜPELİPiyano
ÖMER TAYLAN ŞAHİN Gitar
SERKAN KORKMAZGitar
EGE EREN ŞENFlüt
DERİN SU KORKMAZYaratıcı Drama
MURAT ÇETİNKAYAKeman
ELA ZEYNEP GÜLTEKİNYaratıcı Drama
FULYA KARAResim
MUSTAFA AKKIZBağlama
DORUK YILMAZGitar
METEHAN ALTINDİLŞan
SELVİ DUYUMKeman
CANSU YILMAZPiyano
AYNUR BAYDİLLİŞan
ASYA TÜRKSEVENBale
ZAFER BERKEHAN PEKKANGitar
URFAN JAFAROVDüğün Dansı
ELİF BEŞİNCİŞan
OSMAN DÖNMEZResim
DORUK RÜZGAR SARAÇERPiyano
FULYA MUTLUDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
FATMANUR ÇEBİDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
YETER ÇEBİDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
GUSHODAKHON SOTVOLDIEVADans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
PINAR ÖZTÜRKPiyano
OKAN BEYHANDüğün Dansı
AYŞENUR DEMİRResim
ALİ KOÇBağlama
ZEYNEP ŞEYHOĞLUBateri
EGE SEZEGENGitar
SÜMEYYE BARUTÇUResim
MEHMET YILMAZŞan
KAAN YİĞİT FIRATGitar
İBRAHİM HALİL ÜNLÜBağlama
RÜZGAR BİROLYaratıcı Drama
DOĞA BİROLYaratıcı Drama
BEYZA BARANOKPiyano
DERİN ALKAYAPiyano
ŞİMAL NWOKOROŞan
AYBERK OKAN HACERGitar
SEVİM GAMZE ÇANKAYAPiyano
HATİCE ERDOĞANDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
İREMSU UYGURŞan
BURÇAK SEVENPiyano
CAN KEREM AKBateri
AYFER DEMİRELResim
EFE ERİŞResim
FATİH MEHMET KAYAŞan
IRAZ KOBANBale
PELİN ŞİRİNPiyano
AYŞE NAZ MİRASYEDİYaratıcı Drama
ARAT MUSOSOĞLUŞan
BERKAY ERYILDIZGitar
LİDA TURĞUTTiyatro
BİLGE ERDOĞDUPiyano
İREM BOZKURTTiyatro
FERHAT ERİNÇKlarnet
ŞEYDA SARIÇAYFlüt
KEREM KAHYAGitar
ÇAĞLA DEMİRŞan
SENA ERTOPKeman
ONUR ERDOĞANKeman
HAZAR PARMAKSIZPiyano
ASELNAZ ELİDOĞRU Bale
GÖZDE DÖNMEZBale
SİNAN ÜLKENBateri
EGE ERUÇARViyolonsel
YUSUF KÖSEResim
BUSE ÇEVİKBAŞYaratıcı Drama
ELİSA AYDINKeman
MAZİ KUTLUPiyano
GÜLBİN ZEYNEP ARALPiyano
SELİM TUNAPiyano
TUANA AĞRİKLİTiyatro
SİNAN ÇOLAKKlarnet
İNCİ TEMURBale
TAYFUR ÖZBOLATBağlama
CEMRE DAĞBale
DURU UYSAL Bale

 

 

sureyya-operasi5 Temmuz 2016 tarihinde Samsun Opera ve Bale’si Kadıköy Süreyya Operasında yapılacaktır. Nar Sanat misafirleri etkinliğe davetli olarak katılabileceklerdir.

ETKİNLİK PROGRAMI

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 7. Uluslararası İstanbul Opera Festivali bu yıl 2 – 16 Temmuz 2016 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

2 Temmuz Cumartesi Şef Borislav Ivanov’un yönetiminde İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası‘nın gerçekleştireceği Gala Konseri ile başlayacak olan festivalde 11 etkinliğin 8’i Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası‘nda gerçekleşecek, diğer gösteriler ise Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ve İstanbul Arkeoloji Müzesi Bahçesi‘nde gerçekleşecek.

Festival Programı:

  • 5 Temmuz Salı – Samsun Devlet ve Opera Balesi tarafından sahnelenen ve rejisini Figen Ayhan Karakelle’nin üstlendiği, Tolga Taviş’in bestesi “Hekimoğlu Operası”
  • 8 Temmuz Cuma – Ankara Devlet Opera ve Balesi, 5 Tango’s ve Entre Dos adlı bale gösterisi.
  • 9 Temmuz Cumartesi – Vladimir Malakhov’un jüri başkanı olduğu Bale Yarışması’nın ‘küçükler’ yarı finali
  • 10 Temmuz Pazar – Vladimir Malakhov’un jüri başkanı olduğu Bale Yarışması’nın ‘büyükler’ yarı finali
  • 11 Temmuz Pazartesi – Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin ‘Danzon’; İstanbul Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Birimi (MDTist) ‘Mantra’ ve İzmir Devlet Opera ve Balesi’nin ‘Dansın Rengi’ baleleri
  • 12 Temmuz Salı – Bale Yarışması’nın finali
  • 13 Temmuz Çarşamba – Bale Yarışması’nın final töreni ve gala gecesi
  • 14 Temmuz Perşembe – Zdravko Lazarov şefliğinde Mozart’ın “Saraydan Kız Kaçırma” operası
  • 15 Temmuz Cuma – Zdravko Lazarov şefliğinde Mozart’ın “Saraydan Kız Kaçırma” operası
  • 16 Temmuz Cumartesi – Mehmet Balkan’ın sahneye koyduğu, İzmir Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenecek Mozart’ın “Zaide” operasıyla festivalin kapanışı.

 

Yazan:

Ebru Erdemoğlu

Yöneten:

Halis Bayraktaroğlu

Oyuncularımız:

Ayhan Işık, Uhde Seçil (Seçil Özçakmak), Halis Bayraktaroğlu, Tolga Öz, Pelin Acar, .

Türü:

Komedi 2 Perde

Oyun Hakkında:el-ilani

Hayatınızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak… Cennete mi yoksa Cehenneme mi gidiyoruz ?

O da ne ? Bizler yıllardır sorgulamayı Melekler yapar biliyoruz, ya sorguya Zebani girerse.. her şey alt üst..
Bildiğimizi sandığımız cevaplar bizi Cennete götürmüyorsa ne yaparız? Araf’ı mı sorarız acaba ??

Sahi… Araf Ne Taraf ???

Mahmut ve Bilal çocukluktan beri arkadaş. Mahmut, ne kadar manevi duygularına bağlı, yardımsever, kendi halinde biri ise,
Bilal de o kadar maneviyattan uzak, gününü gün eden, daldan dala konmuş, her şeyi kendine yontan bencil bir adamdır.

Bu iki samimi arkadaşın yolları öteki dünyada kesişince, hele bir de aralarına güzel, hafif meşrep Hostes Şule’nin katılımıyla ortaya tadına doyulmayan bir komedi çıkıyor hiç bitmeyen tempolarıyla. Ya Zebani ve yardımcısı Zu ile olan amansız mücadeleri ?

Toplumun genel ahlak kuralları çerçevesindeki iyinin sıradanlığı ile kötünün uç noktalarının irdelendiği oyunda onlar Araf’ı arasınlar sizler gülme krizinden çıkmanın yollarını arayın…

 

25 Nisan Karabük  –  30 Nisan Hatay ‘dayız..

tegv eğitim desteği

Kanal D’den Canlı Yayınlanan TEGV 20.Yıl Gecesi ile 80.000 çocuğa eğitim desteği sağlandı.

tegv cem cucenoglu

20 Aralık Pazar gecesi Kanal D ekranlarından yayınlanan “TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) 20.YIL” özel yayında 80.000 çocuğa eğitim desteği sağlandı.

tegv eğitim desteği

Kanal D’nin 23.yaşının, TEGV’ in ise 20.yaşının kutlandığı gecede 50 bin çocuğun eğitimine destek hedeflenirken rekor sayıda gelen sms’lerle 80.000 çocuğun eğitimine katkıda bulunuldu.

tegv ecem davran

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocuklara daha aydınlık bir gelecek sağlayabilmek için 20 Aralık Pazar gecesi Kanal D’nin katkılarıyla Türkiye’nin en sevilen yüzlerini bir araya getirdi. İzleyenleri destek olmaya çağıran gecede toplanan 123.000 SMS desteği ve diğer bağışlar ile birlikte 80.000 çocuğun eğitimi güçlendirilecek.

tegv 20 yıl

Sunuculuğunu Burçin Terzioğlu ile Cem Davran’ın gerçekleştireceği programa TEGV Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu, Ali Sandro Garcia, Ataberk Mutlu, Barış Arduç, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Deniz Çakır, Emel Çölgeçen, Emre Karayel, Emre Kınay, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Kanbolat Görkem Aslan, Mert Fırat, Şebnem Bozoklu, Tolga Sarıtaş, Tolga Tekin, Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nın eşliğinde Türkiye’nin sevilen şarkılarını seslendirdiler.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Kurucularından ve Nar Sanat Eğitim Kursu eğitmenlerinden Cem Cücenoğlu “Fikrimin İnce Gülü” parçasını seslendirdi.

 

 

tarihte-bugun-ne-oldu412 Mayıs, Gregoryen Takvimi’ne göre yılın 132. (artık yıllarda 133.) günüdür. Yıl sonuna kadar kalan 233 gün vardır.

Olaylar

  • 1621 – Piteå, İsveç’te şehir konumuna alındı.
  • 1820 – Modern hemşireliğin kurucusu, Kırım Savaşı sırasında Üsküdar’daki Selimiye Kışlası’nda da görev yapan İngiliz hemşireFlorence Nightingale, İtalya’nın Floransa kentinde doğdu. Kendisine Lambalı Kadın adı takılmıştı.
  • 1871 – Paris Komünü ayrılık halinde kadınlara nafaka hakkı tanıdı.
  • 1916 – İrlanda’nın İngiltere’den bağımsızlığını ilan eden Paskalya Ayaklanması’nın öncüsü ve İrlanda’nın ilk marksist işçi önderlerinden James Connollykurşuna dizildi.
  • 1929 – İlk Tıp Bayramı Haydarpaşa Tıp Fakültesi’nde kutlandı.
  • 1940 – Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Tekirdağlı Hüseyin altıncı kez başpehlivan oldu.
  • 1947 – Güzel Sanatlar Akademisi Bedri Rahmi Eyüboğlu Atölyesi’nde yetişen 10 sanatçının oluşturduğu Onlar Grubu kuruldu.
  • 1949 – Sovyetler Birliği’nin 11 ay süren Berlin ablukası kalktı.
  • 1951 – Yıkıcı gücü Hiroşima ve Nagazaki’ye atılan bombaların 100 katı büyüklüğünde olan ilk hidrojen bombası denemesi, Büyük Okyanus’undaki Eniwetok Atolü’nde yapıldı.
  • 1965 – Doğu Pakistan’da (bugünkü Bangladeş) kasırga çıktı: 10 binin üzerinde insan öldü.
  • 1965 – Sovyet uzay aracı Luna 5 Ay yüzeyine çarptı.
  • 1965 – Batı Almanya ile İsrail arasında diplomatik ilişki kuruldu.
  • 1967 – Pink Floyd grubu, İngiltere’de Queen Elizabeth Hall’da Dünyada ilk quadrofonik rock konserini düzenledi. Quadraphonic sistemde ses dört ayrı hoparlör grubuna dört ayrı kanaldan gönderiliyordu.
  • 1976 – Filistin Kurtuluş Örgütü’nün Türkiye’de büro açma isteği kabul edildi.
  • 1978 – Liselerde okutulan ahlak dersi ve müfredat programları ile ders kitapları uygulamadan kaldırıldı.
  • 1978 – Ankara’nın Dışkapı semtindeki YIBA Çarşısı, tüp patlaması nedeniyle yandı: 49 kişi öldü, 100 kişi yaralandı.
  • 1979 – TÜSİAD, gazetelere ‘Gerçekçi Çıkış Yolu’ başlıklı, Ecevit hükümetini eleştiren tam sayfa ilan verdi.
  • 1992 – Nelson Mandela, Uluslararası Atatürk Barış Ödülü’nü insan hakları aksatımları nedeniyle geri çevirdi.
  • 1994 – Kayıp olan Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Namık Erdoğan, başına iki kurşun sıkılmış halde ölü bulundu.
  • 1998 – İstanbul’da, Hollanda ve Türk polisinin ortak çalışması sonucu, deniz yoluyla İtalya ve Hollanda’ya gönderilmek istenen, uluslararası uyuşturucu kaçakçısı Hüseyin Baybaşin’in amcasının oğlu Nizamettin Baybaşin’e ait 10 trilyon lira değerinde eroin ve afyon sakızı ele geçirildi.
  • 1998 – Silahlı saldırıya uğrayan İnsan Hakları Derneği Genel Başkanı Akın Birdal ağır yaralandı.
  • 2001 – TBMM’de Telekom’un özelleştirilmesine olanak sağlıyan Telekom Yasası 209 oyla kabul edildi.
  • 2002 – Eski ABD başkanlarından Jimmy Carter Küba’ya gitti. 1959 devriminden beri Küba’yı ziyaret eden ABD başkanlığı yapmış ilk siyasi şahsiyet oldu.
  • 2005 – AİHM, Abdullah Öcalan’ın yargılanmasında, Türkiye’nin Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin adil yargılama, uzun süre gözaltında tutma, idam cezası ile yargılamayı düzenleyen üç maddesini ihlal ettiğine karar verdi. Mahkeme Abdullah Öcalan’ın yeniden yargılanmasını tavsiye etti.
  • 2006 – Almanya’da Stern dergisinin her yıl verdiği “Basın ve Düşünce Özgürlüğü Ödülü” Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’e verildi.
  • 2006 – Batı’nın Hamas hükümetine verdiği ambargo cezası Filistin halkını açlıkla vurdu.
  • 2005 – Taşucu’nda Taşucu Atatürk Evi açıldı.
  • 2008 – Çin’de Siçuan depremi
  • 2010 – Rusya ile Türkiye arasında vize anlaşması imzalandı.

Doğumlar

  • 1806 – Johan Vilhelm Snellman, Fin yazar ve devlet adamı (ö. 1881)
  • 1820 – Florence Nightingale, İngiliz hastane reformcusu ve hemşiresi (ö. 1910)
  • 1907 – Katherine Hepburn, ABD’li sinema oyuncusu (ö. 2003)
  • 1914 – Bertus Aafjes Hollanda’lı şair (ö. 1993)
  • 1937 – George Carlin, ABD’li komedyen (ö. 2008)
  • 1942 – Michel Fugain, Fransız şarkıcı ve besteci
  • 1946 – Cahit Berkay, Moğollar adlı şarkı gurubunun kurucularından Türk şarkıcı.
  • 1992 – Malcolm David Kelley, ABD’li oyuncu
  • 1961 – Michael J. Fox, ABD’li oyuncu
  • 1966 – Çelik Erişçi Türk Pop Müziği sanatçısı
  • 1968 – A.Galip, Şair, Eleştirmen, Yazar, Felsefeci
  • 1972 – Pınar Aylin, Türk şarkıcı
  • 1974 – Tolga Çevik, Türk komedyen ve oyuncu
  • 1978 – Malin Akerman, Kanadalı model ve oyuncu

Ölümler

  • 1884 – Bedřich Smetana, Çek besteci (d. 1824)
  • 1916 – James Conolly, Paskalya ayaklanması öncüsü, Marksist işçi lideri (d. 1868)
  • 1927 – Ahmet Hikmet Müftüoğlu, Milli edebiyat akımının öncülerinden (d. 1870)
  • 1957 – Erich von Stroheim, Avusturya doğumlu film yönetmeni ve aktör (d. 1885)
  • 1970 – Nelly Sachs, Alman şair ve yazar (d. 1891)
  • 1973 – Monika Ertl, Alman eylemci, yönetmen, silahlı örgüt üyesi. (d. 1937)
  • 1985 – Jean Debuffet, Fransız ressam (d. 1901)
  • 1999 – Saul Steinberg, ABD’ li karikatürist (d. 1914)
  • 2001 – Didi, Brezilyalı futbolcu (d. 1928)
  • 2001 – Alexei Tupolev, Sovyet uçak tasarımcısı (d. 1925)
  • 2001 – Perry Como, ABD’li şarkıcı (d. 1912)
  • 2005 – Ömer Kavur, Türk film yönetmeni (d. 1944)

Tatiller ve Özel Günler

  • Dünya Hemşireler Günü

canakkale-film-gunleriKültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği tarafından düzenlenen Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı Film Günleri, 17-21 Nisan’da Çanakkale’de gerçekleşecek. Russell Crowe’un ‘Son Umut’ filminin gösterimi ile başlayacak olan etkinlikte; Ertem Eğilmez’in ‘Bir Millet Uyanıyor’, Yeşim Sezgin’in ‘Çanakkale: 1915’, Serdar Akar, Ahmet Karaman ve Kemal Uzun’un yönetmenliğini yaptığı ‘Çanakkale: Yolun Sonu’, Levent Akçay’ın ‘Sarı Siyah’ ve Tolga Ören’in ‘Son Mektup’ filmleri gösterilecek.

Ayrıca Tolga Örnek’in ‘Gelibolu’, Ahmet Okur’un ‘Son Kale: Çanakkale’ adlı belgeselleri de izleyiciyle buluşacak.

 

 

haftanin-sanat-etkinlikleriRus balesinin en seçkin topluluklarından Moskova Devlet Akademik Klasik Bale Tiyatrosu, “Coppelia” adlı eseri ile 27- 29 Mart tarihleri arasında, saat 21.00’de TİM Show Center’da olacak.

İSTANBUL

– “Mavi Sular Karma Resim Sergisi” 25 Mart’a kadar Venüs Sanat Galerisi’nde izlenebilir. (216) 565 3572

– “Nevruz” adlı karma sergi Galeri Apel’de 28 Mart’a kadar görülebilir. (212) 2927236

– Nermin Er sergisi Galeri Nev’de 28 Mart’a kadar görülebilir. (212) 2521525

– Mehwish Iqbal’ın “Subliminal Manzaralar” adlı sergisi 28 Mart’a kadar Kare Art Galeri’de görülebilir. (0212) 2197719

– Sema Talay’ın “Patlamalar” adlı kişisel resim sergisi Gergedan Sanat’ta 28 Mart’a kadar görülebilir. (0212) 292 0650

– Zeki Kıral’ın resim sergisi Galeri İdil’de 28 Mart’a kadar izlenebilir. (212) 283 23 83

– Bedri Baykam, Erden Cantürk, Philippe Deutsch, Koray Erkaya, Damien Guillaume, Tetsuro Higashi, Uwe Ommer, Arto Pazat ve Hugh Holland ’ın eserlerinin yer aldığı “Çırılçıplak” adlı grup sergisi 29 Mart’a kadar Piramid Sanat’ta görülebilir. (212) 2973121

– İsa Çelik Resim Sergisi 29 Mart’a kadar Schneidertempel Sanat Merkezi’nde görülebilir. (212) 249 01 50

– Gencay Kasapçı’nın “Noktanın Sonsuzluğu 2” adlı resim ve heykel sergisi Galeri Selvin’de 29 Mart’a kadar izlenebilir. (212) 263 74 81

– Nikolaj Bendix Skyum Larsen’in “End of Dreams” (Düşlerin Sonu) adlı sergisi SALT Galata’da 29 Mart’a kadar görülebilir. (212) 334 22 45

– Kostantinos Kerestetzis ’in resim sergisi 29 Mart’a kadar Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu’nun İstiklal Caddesi’nde yer alan Sismanoglio Megaro binasında izlenebilir. (212) 244 9335

– Nikolaj Bendix Skyum Larsen’in “End of Dreams” (Düşlerin Sonu) adlı sergisi SALT Galata’da 29 Mart’a kadar görülebilir. (212) 334 22 45

– Nilüfer Moayeri’nin “Doğu-Batı Koridorunda Kadın” adlı sergisi Pera Sanat Galerisi’nde 30 Mart’a kadar görülebilir. (212) 245 3008

– Hale Şakar Ürkmezgil’in heykel, Işıl Özışık’ın resim sergileri Doku Sanat Galerisi’nde görülebilir. (212) 246 2496

– Tuba Önder Demircioğlu’nun “Tuba Ağacı” adlı sergisi 31 Mart’a kadar Galeri/MİZ’de izlenebilir. (0212) 241 7666

– Funda Tarakçıoğlu’nun “AŞKSANATSAVAŞ” adlı sergisi 2 Nisan’a kadar Niş Art Galeri’de görülebilir. (212) 232 25 82

– Ali Kazma’nın “Zamancı” adlı sergisi Galeri ARTER’de 5 Nisan’a kadar görülebilir. (0212) 2433767

– Dilek Işıksel’in “Düş Bahçesi” adlı sergisi Kızıltoprak Sanat Galerisi’nde 5 Nisan’a kadar görülebilir. (216) 418 38 06

– Rahmi Aksungur’un “Heykel Sergisi” 7 Nisan’a kadar Evin Sanat Galerisi’nde görülebilir. (212) 265 81 58

– Ayla Turan’ın “Su’dan Toz’dan Renkler” adlı resim sergisi Venüs Sanat Galerisi’nde 8 Nisan’a kadar görülebilir. (216) 565 3572

– Özlem Paker’in “Bitmeyen Yolculuk” adlı solo sergisi Türker Art’ta 9 Nisan’a kadar görülebilir. (212) 296 53 25

– “Ünal Kuş Resim Sergisi” 10 Nisan’a kadar İstanbul Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde izlenebilir.

– Atilla Galip Pınar’ın “Öz // Essence” adlı 4. kişisel sergisi Galeri İlayda’da 12 Nisan’a kadar görülebilir. (212) 227 92 92

– Tolga Sezen’in fotoğraf sergisi 14 Nisan’a kadar Antik Hotel’de görülebilir. (212) 638 5858

– Robert Montgomery’nin kişisel sergisi 18 Nisan’a kadar İstanbul’74’te görülebilir. (0212) 243 3948

– Ara Güler’le Erol Deran’ın “Objektiften Tuvale Nostalji” adlı sergisi 18 Nisan’a kadar Almelek Sanat Galerisi’nde görülebilir. (212) 265 3851

– Altan Bal’ın “Kamyoncular” adlı fotoğraf sergisi 26 Mart-19 Nisan tarihleri arasında İTÜ Rektörlük Sanat Galerisi’nde görülebilir. (212) 285 66 77

– “Taştaki Gizemli Yaşam” sergisi 25 Nisan’a kadar Maçka Sanat Galerisi’nde görülebilir. (212) 240 80 23

– “Çağdaş Sanat 1985” isimli sergi Mine Sanat Galerisi’nde 2 Mayıs’a kadar izlenebilir.

– Niekolaas Johannes Lekkerkerk küratörlüğünde hazırlanan “Sesle Avlanan” adlı sergi 16 Mayıs’a kadar Akbank Sanat’ta izlenebilir. (212) 252 3500

– “Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Kadınlar” adlı sergi 22 Mayıs’a kadar Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde görülebilir. (212) 219 16 97

– Burhan Doğançay’ın “Picture The World” sergisi 7 Haziran’a kadar Doğançay Müzesi’nde görülebilir. (212) 244 7770

– “Ressam ve Resim: Mehmet Güleryüz” ad- lı retrospektif sergi İstanbul Modern’de 28 Haziran’a kadar Süreli Sergiler Salonu’nda görülebilir. (212) 334 7300

ANKARA

– Farago – resim – 26 Mart’a dek – Ankara HiltonSA’da. (0312 236 21 22)

– Senem Aker Ensari – seramik – 27 Mart’a dek – Ziraat Bankası Kuğulu Sanat Galerisi’nde. (0 312 466 05 40)

– Cezmi Orhan – resim – 28 Mart’a dek – Galeri Akdeniz’de. (0 312 441 29 99)

– Tülin Koçkanlı Kuntsal – resim – 30 Mart’a dek – Stillife Art’ta. (0 312 441 01 45)

– Abdurrahman Kaplan – resim – 2 Nisan’a dek – Krişna Sanat Merkezi’nde. (0 312 418 02 53)

– Ruhsar Karaoğlu Uçar – resim – 6 Nisan’a dek – Sepa Sanat Galeri’nde. (0 312 473 06 47)

– Tunç Tanışık – resim – 4 Nisan’a dek – Sevgi Sanat Galerisi’nde. (0 312 441 26 34)

– Ezgi Yemenicioğlu Negir – resim – 10 Nisan’a dek – Gözde Sanat Galerisi’nde. (0 312 442 11 31)

ADANA

– Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında düzenlenen, “Adana’nın Gelinleri” konulu öykülü resim sergisi 75. Yıl Sanat Galerisi’nde sürüyor. Son 50 yıl içinde evlenerek Adana’ya yerleşen dünyanın birçok ülkesinden kadınları konu alan projenin ilk ayağında 9 kadının öyküsü, Altınoran Düşünce ve Sanat Platformu’nun çalışmalarıyla sunuluyor. (0322 2280012)

– Armağan Arpaç’ın, “Kolaj” adlı sergisi bugün 17.00 AÇS Sanat Galerisi’nde açılacak. Sanatseverler Arpaç’ın çok sayıda renkli kolaj çalışmasının yer aldığı sergiyi 31 Mart tarihine dek izleyebilecek. (0322 4534445)

– Mesut Yavuz’un, “Adana Devlet Tiyatrosu Sahne ve Festival Fotoğrafları MS:10 2005-2015” adlı fotoğraf sergisi Sinema Sanatı ve Fotoğraf Derneği Galerisi’nde sürüyor. Yavuz’un siyah-beyaz ve renkli görüntü çalışmalarının yer aldığı sergi 20 Nisan’a dek izlenebilecek. (0322 4570065)

MERSİN

– Yahya Bağcı’nın resim sergisi Altamira Sanat Galerisi’nde sürüyor. Bağcı’nın çok sayıda yağlıboya çalışmasının yer aldığı sergi 9 Nisan tarihine dek izlenime açık olacak. (0324 2330312)

– Ressam Gülçin Öntaş’ın, MTSO Sanat Galerisi’ndeki resim sergisi sürüyor. Öntaş’ın yağlıboya çalışmalarının yer aldığı sergi hafta boyu izlenime açık olacak. (0324 2389500)

GAZİANTEP

– Ressam Şefkat İşlegen’in, “Değiş/imler” temalı resim sergisi Sanko Sanat Galerisi’nde sürüyor. Sanatçı İşlegen’in, linol baskı ve akrilik tekniği kullanarak ortaya çıkardığı ve mono print tarzında soyut çalışmalara yer verdiği eserlerinin yer aldığı sergi 27 Mart tarihine dek her gün 10.00-22.00 saatleri arasında izlenebilecek. (0342 3666066)

İZMİR

– Bedri Karayağmurlar’ın resim sergisi 1 Nisan’a kadar Galeri-A’ da.

– Tuna Buket’in resim sergisi, 20 Mart’a kadar Pelin Sanat Galerisi’nde.

– Zahit Büyükişliyen, Yalçın Gökçebağ, Fevzi Karakoç, Kayıhan Keskinok ile Fahri Sümer’in resimleri 28 Mart’a kadar Selçuk Yaşar Resim Müzesi ve Sanat Galerisi’nde.

– Oğuz Yıldız’ın, Ekin Aka, Melih Saka, Gözde Yenipazarlı, Serdar Ağır, Emre Döker ile Duygu Özsüphandağ Yayman’la birlikte hazırladığı “Bir varmış bir yokmuş – Masal değil gerçek” fotoğraf performansı 19 Mart’a kadar Konak Belediyesi Alsancak Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde. – Hürmüz Aslantürk’ün “Sonbahar Anadolu” adlı bakır rölyef ve resimlerinden oluşan sergisi, 19 Şubat’ta Çetin Emeç Sanat Gelerisi’nde açılacak.

MÜZİK

– Nardis Jazz Club’te bugün saat 21.30’da Asena Akan Band, salı saat 21.30’da Dave Allen Trio, çarşamba yine 21.30’da Kamil Erdem Quintet, perşembe 21.30’da Çağıl Kaya Band, cuma saat 22.30’da Ece Göksu 4tet, cumartesi ise yine 22.30’da Sibel Köse 5tet konserleri var. (0212 232 98 30)

– Millî Reasürans Konser Salonu’nda Parlayan Yıldızlar Oğulcan Yılmaz konseri var. (212 316 10 83)

– garajistanbul’da cuma saat 20.30’da Bülent Ortaçgil – Erkan Oğur – İsmail Hakkı Demircioğlu; cumartesi saat 20.00’de Shahram, Bijan ve Hengameh konseri var. (0212 244 44 99)

– The Mekân’da cuma saat 22.00’de BabaZula konseri var. (0212 243 1141)

– Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde bugün saat 22.30’da Selin Damar; salı saat 22.30’da Komik Günler; çarşamba saat 22.30’da Gece, ardından Özge Fışkın; perşembe saat 22.30’da Bulutsuzluk Özlemi; cuma saat 22.30’da Pinhani, ardından Koray Candemir, cumartesi saat 22.00’de

– Hollandalı rock grubu Birth of Joy, ardından Soul Stuff konseri var. (0212 245 10 48)

– Volkswagen Arena’da salı saat 20.00’de Arash – Ebru Gündeş konseri var. (0212 377 67 00)

– Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde Mehmet Atlı ve Anadolu Quartet konseri var. (0216 336 29 07)

– CRR Konser Salonu’nda bugün saat 20.00’de Cengiz Özkan ile Ustalar’dan Türküler, salı saat 20.00’de Erdal Erzincan ve Bağlama Orkestrası, perşembe saat 20.00’de Ivo Pagorolich, cuma saat 20.00’de CRR Senfoni Orkestrası ve Tasmin Little konseri var. (0212 232 98 30)

– Jolly Joker İstanbul’da yarın saat 21.00’de Öykü Gürman, çarşamba saat 22.00’de Yıldız Tilbe, cuma saat 22.00’de Selami Şahin, cumartesi saat 22.00’de Halil Sezai konserleri var. (0212 249 0749)

– Salon IKSV’de yarın saat 21.30’da The Secret Trio, cuma saat 21.30’da Phronesis, cumartesi saat 21.30’da Baby Dee konserleri var. (0212 334 0752)

– Beyrut Performance’ta cuma saat 21.30’da Yaşar, cumartesi saat 21.30’da Model konserleri var. (0216 374 2424)

TİYATRO

İSTANBUL

– Devlet Tiyatroları Bahçelievler Belediyesi Nurettin Topçu K.M’de “Sevgili Hayat” cuma 20.00, “Barış Gezegeni” pazar 13.00. Beykoz Ahmet Mithat Efendi Sahnesi’nde “Cimri” cuma 20.00, cumartesi 20.00, pazar 15.00; “Ah Karagöz Vah Karagöz (Kim Korkar Mikroptan)” cumartesi 14.00. Cevahir Sahneleri Salon 1’de Çöl Fırtınaları salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. (0 212 292 39 00 )

– İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları F. Reşat Nuri Sahnesi’nde “Ölü Adamın Cep Telefonu” çarşamba 15.00 ve 20.30, perşembe 20.30, cumartesi 15.00 ve 20.30; “Piti” pazar 12.00. Gaziosmanpaşa Sahnesi’nde “Komşum Hitler” perşembe 20.30, cumartesi 15.00 ve 20.30; “Büskivi Adam” pazar 12.00. GOP Ferit Egemen Sahnesi’nde “Kedi ile Palyaço” perşembe 14.00. Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde “Şekerpare” çarşamba, perşembe 20.30, cumartesi 15.00 ve 20.30; “Balon” pazar 12.00. Kağıthane Sadabad Sahnesi’nde “Ölü Ordunun Generali” perşembe, cumartesi 15.00 ve 20.30; “Alaaddin’in Sihirli Lambası” pazar 12.00. Kâğıthane Küçük Kemal Sahnesi’nde “Bir Gün Ayakkabımın Teki” perşembe 14.00. (0 212 455 39 20)

– Bakırköy Belediye Tiyatroları Müşfik Kenter Sahnesi’nde “Külhanbeyi Müzikali” perşembe 20.30, “Sokak Kızı İrma” cuma 20.30, “Kaç Baba Kaç” cumartesi 20.30, “Güneşin Çocukları” pazar 11.00, “Hizmetçiler” pazar 15.30. Turhan Tuzcu Sahnesi’nde “Ben O İstanbul’u Çok Sevdim” çarşamba 20.30, “Hizmetçiler” perşembe 20.30, “Şişman Domuz” pazar 15.30. (0 212 414 96 47)

– Ortaoyuncular’da “Masal Müfettişi” Cuma 20.00, “Peradaki Hayalet” cumartesi 20.00 (0 212 251 18 65)

– Dostlar Tiyatrosu, “Ben Bertolt Brecht”u Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde bugün 20.30’da, “Bir Delinin Hatıra Defteri”ni salı 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde, çarşamba 20.30’da Kartal Hasan Âli Yücel Kültür Merkezi’nde, perşembe 20.00’da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde, cuma ve cumartesi 20.30’da.

– Kenter Tiyatrosu’nda sahneleyecek. (0 212 246 35 89) Tiyatro Pera’da “İki Oyun İki Ülke” cuma, cumartesi 20.00, pazar 18.30’da.

– Oyun Atölyesi’nde “Testosteron” pazartesi, salı 20.30, “Yeraltından Notlar” çarşamba 20.30, “Kim Korkar Hain Kurttan” perşembe, cuma, cumartesi 20.30, pazar 16.00. (0 216 345 39 39)

– Kumbaracı50’de “FO’nun Kadınları” bugün 20.30, “Soytarım Lear” bugün ve salı 20.30, “Öğüt” salı 20.30, “Gökten Gelen Adam” çarşamba, perşembe 20.30, “O.B.E.B.” cuma 20.30, “Sorunlu İnsan Kaynağı” cumartesi 19.30, “Bir İdam Mahkûmunun Son Günü” cumartesi 20.30’da. (0 212 243 50 51)

ANKARA

– Altındağ Tiyatrosu’nda, “Miyhavlar Tiyatrosu” adlı çocuk oyunu 24, 26 Mart’ta saat 11.00’de, “Aklımdaki Kadınlar” adlı oyun 25, 26, 27 Mart’ta saat 20.00’de, 28 Mart’ta saat 15.00 ve 20.00’de, 29 Mart’ta saat 15.00’te, “Nalınlar” adlı oyun 31 Mart’ta saat 20.00’de. (0 312 316 59 02)

– Büyük Tiyatro’da, “Hedda Gabler” adlı oyun 17, 24, 27, 31 Mart’ta saat 20.00’de, 29 Mart’ta saat 15.00’te. (0 312 324 22 10)

– Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde, “Sarı Naciye” adlı oyun 24, 25, 26, 27, 28, 31 Mart’ta saat 20.00’de, 29 Mart’ta saat 15.00’te. (0 312 240 00 91)

– Küçük Tiyatro’da, Neşe’ Dert’ Aşk” adlı oyun 27, 31 Mart’ta saat 20.00’de, 28 Mart’ta saat 15.00 ve 20.00’de, 29 Mart’ta saat 15.00’te. (0 312 311 11 69)

Kaynak: Cumhuriyet

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından on birinci kez AKBANK sponsorluğunda düzenlenen 34. İstanbul Film Festivali 4-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dünya sinemasının yeni örneklerinden ödüllü filmlere, Türkiye sinemasının en yenilerinden klasiklerine, yeni keşiflerden başyapıtlara, yönetmen ve oyuncuların katılımıyla yapılacak söyleşilerden partilere, şehrin gözü iki hafta boyunca festivalde olacak.

iksv

Gösterdiği filmlerin çeşitliliği ve niteliğiyle 34 yıldır önder konumunu koruyan İstanbul Film Festivali’ne sayılı günler kaldı. İstanbul Film Festivali bu yıl 4-19 Nisan tarihleri arasında, sinemaseverlere 2014 ve 2015 yıllarının en yenilerinden klasik başyapıtlara, usta yönetmenlerin son filmlerinden yaratıcılığın sınırlarını zorlayan keşiflere yine çok zengin bir program sunacak. Festival, 20’nin üzerinde bölümde 62 ülkeden 222 yönetmenin 204 filminin yanı sıra ücretsiz olarak gerçekleştirilecek usta sinemacıların katılacağı söyleşi ve atölye çalışmalarını, sinema dersleri ile özel etkinlikleri izleyicilerle buluşturacak.

Sinema Onur Ödülleri
oduller15

nbul Film Festivali tarafından her yıl sinema dünyasına imzasını atan isimlere verilen Sinema Onur Ödülleri ’ni bu yıl yönetmen ve yapımcı Yılmaz Atadeniz , müzisyen Cahit Berkay , oyuncu Nebahat Çehre , senarist ve yönetmen Safa Önal ve oyuncu Süleyman Turan alacak. Sinemanın beş usta ismine ödülleri, akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek 34. İstanbul Film Festivali Açılış Töreni ’nde takdim edilecek.

Festival kapsamında Yılmaz Güney ve Nebahat Çehre’nin başrollerinde yer aldığı, Yılmaz Güney ’in filmi Seyyit Han , yönetmenliğini Yılmaz Atadeniz ’in üstlendiği, Tamer Yiğit, Selma Güneri, Erol Taş ve Süleyman Turan’ın rol aldığı Maskeli 5ler ve Süleyman Turan’ın Ekrem Bora’yla başrolünü paylaştığı Temel Gürsu ’nun yönettiği Dikkat Kan Aranıyor filmleri de gösterilecek.

Festival programında neler var?

34. İstanbul Film Festivali bu yıl da sinemaseverlere 2015 yılında Sundance ve Berlin Film Festivalleri’nde prömiyerleri yapılan filmlerden, tartışma yaratan belgesellere, çocuk filmlerinden usta yönetmenlerin son başyapıtlarına zengin bir program sunacak. Festivalde Akbank Galaları, Ustalar, Dünya Festivallerinden, Yeni Bir Bakış, NTV Belgesel Kuşağı, Mayınlı Bölge, Antidepresan, Çocuk Mönüsü, Geceyarısı Çılgınlığı gibi klasikleşmiş bölümlerin yanı sıra bu yıla özel bölüm ve gösterimler gerçekleştirilecek.

Sinemaseverlerin iki hafta boyunca elinden düşürmediği, filmlerin bilgileri, festivalin çizelgesi, etkinlikleri ve tüm detaylarını içeren festival katalogu, festival sinemaları ve Biletix satış noktalarından 5 TL’ye alınabilir.

Festivalin yeni bölümleri

• Balkanlar: Ateşin Sineması: İstanbul Film Festivali bu yıl, yönetmen Kujtim Cashku’nun “Balkanlar öyküler ve öykücülerin diyarıdır”, Nuri Bilge Ceylan’ın “bir tür kişilik, bir tür ruh, bir öz” diye bahsettiği Balkan bölgesinin sinemasına özel bir bölüm ayırıyor. Profesör Dina Iordanova’nın aynı adlı kitabının başlığını taşıyan Balkanlar: Ateşin Sineması, bu özel bölgenin en iyi ve en güncel sinema örneklerini bir araya getirecek. Bölüm kapsamında Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Karadağ, Slovenya, Arnavutluk, Hırvatistan ve Makedonya Cumhuriyeti’nden 7 film gösterilecek.

• Aile Bağları: İstanbul Film Festivali’nin bu yılki bir diğer yeni bölümü ise oyuncu Aishwarya Rai’nin “Ailem hem zaafım hem kuvvetimdir” dediği, Brad Pitt’in “Aile riskli bir girişim” olarak bahsettiği, Haneke’nin de her filminde bir aile parçaladığı Aile Bağları. En çok kutsanan, en çok eleştirilen, en sık sömürülen toplumsal kurum olan aile içi bağlar festivalin bu bölümünde ele alınıyor, inceleniyor, hırpalanıyor, sorgulanıyor. Aile Bağları bölümünde 10 film izleyicilerle buluşacak.

• Özel Gösterim: Ufak Hakikatler: İstanbul Modern’in kuruluşunun 10. Yılında, Türkiye sinemasının 100. yılına ithafen gerçekleştirdiği bu projede İstanbul Modern Sinema’nın seçtiği beş yönetmen ve yönetmen ikilisi, Türkiye’de sinemayı referans alan birer kısa film çekti. İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle, özellikle bu proje için üretilen ve ülkenin sinema tarihine güncel bir yaklaşımla katkı sağlayan bu kısa filmler, “Ufak Hakikatler” başlığı altında festivalde bir arada gösterilecekler.

• Alman Canlandırma Sineması: İstanbul Film Festivali ve Goethe-Institut işbirliğiyle hazırlanan bu bölümde Alman canlandırma sinemasından filmler yer alıyor. DOK Leipzig Uluslararası Belgesel ve Canlandırma Film Festivali’nin Canlandırma Bölümü Yöneticisi Annegret Richter’in hazırladığı program iki bölümden oluşuyor.

Latin Amerika’nın en gözde yönetmenlerinden Lisandro Alonso’nun tüm filmleri festivalde

Yeni Arjantin Sineması’nın en önemli temsilcileri arasında sayılan senarist ve yönetmen Lisandro Alonso’nun tüm filmleri Türkiye’de ilk defa festival kapsamında izleyiciyle buluşacak. Bu bölümde yönetmenin başrollerinde Viggo Mortensen’in oynadığı 2014 yapımı son filmi Hayal Ülkesi / Jauja’nın yanı sıra dörtleme olarak da adlandırılan Liverpool (2008), Hayalet / Fantasma (2006), Ölüler / Los muertos (2004) ve Özgürlük / La libertad (2001) gösterilecek. Festivalin bu özel bölümü, geleneksel kurgu teknikleriyle belgesel yapısını birleştiren Alonso’nun filmlerindeki kendine has büyüleyici ve gizemli atmosferi beyazperdede keşfetmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Türkiye sinemasının başyapıtlarından Metin Erksan imzalı “Yılanların Öcü” yenilenmiş kopyasıyla festivalde

YILANLARIN OCU (METIN ERKSAN)  (3)

İstanbul Film Festivali, Groupama işbirliğiyle sekiz yıldır Türkiye sinemasının önemli yapıtlarını yenileyerek sinemaya yeniden kazandırılmalarını sağlıyor. Türk Klasikleri Yeniden kapsamında bu yıl Türkiye sinemasının başyapıtları arasında sayılan Metin Erksan ’ın 1962 yapımı filmi Yılanların Öcü restore edilerek beyazperdeye taşınacak. Film, Fanatik Film tarafından restore ediliyor. Yılanların Öcü’ nün yenilenmiş kopyası yapılacak gala gösteriminin ardından ’da izleyicilerle buluşacak.

Festival Onat Kutlar’ı Anıyor

onat

 

Sinematek’in 50. kuruluş yılı özel gösterimi: “Il Gattopardo”

İstanbul Film Festivali, Festivalin kurucularından Onat Kutlar’ı , ölümünün 20. yıl dönümünde özel bir gösterimle anıyor. Onat Kutlar ve arkadaşları tarafından 1965 yılında kurulan Türk Sinematek Derneği’nin bu yıl kuruluşunun 50. yılı . Onat Kutlar’ın favori yönetmenlerinden Visconti ’nin 1963 yılı yapımı başyapıtı Il Gattopardo / Leopar festival kapsamında gösterilecek. Onat Kutlar’ın 1967 yılında Sinematek’in yayını olan Yeni Sinema Dergisi’ne yazdığı Visconti yazısı da festival katalogunda yer alacak. Sinematek yıllarının, misyonunun ve mirasının tartışılacağı söyleşi günü İstanbul Modern’de yapılacak.

34. İSTANBUL FİLM FESTİVALİ ULUSLARARASI YARIŞMA
iksv yabancı
Gerçeklik / Réalité / Reality / Quentin Dupieux / Fransa-BelçikaNeden Tarkovski Olamıyorum / Why Can’t I Be Tarkovsky / Murat DüzgünoğluAltın Çağ / Huang jin shi dai / The Golden Era / Ann Hui / Çin-Hong Kong

Vahşi Yaşam / Vie Sauvage / Wild Life / Cédric Kahn / Belçika-Fransa

Taşa Yazılmış Hatıralar / Bîranînen li ser kevirî / Memories On Stone / Shawkat Amin Korki / Almanya-Irak

Itsi Bitsi / Ole Christian Madsen / Danimarka

Star / Zvezda / Star / Anna Melikyan / Rusya

Kara Ruhlar / Anime Nere / Black Souls / Francesco Munzi / İtalya-Fransa

Yüzündeki Sır / Phoenix / Christian Petzold / Almanya

Bana Bak Philip / Listen Up Philip / Alex Ross Perry / ABD

Çılgın Kalabalıktan Uzak / Far From The Madding Crowd / Thomas Vinterberg / ABD-İngiltere

Fanusta Yaşayanlar / Vonarstræti / Life in a Fishbowl / Baldvin Zophoniasson / İzlanda-Finlandiya-İsveç-Çek Cumhuriyeti

ULUSAL YARIŞMA

altın lale_iksv6

– Limonata / Lemonade / Ali Atay

– Eksik / Lack / Barış Atay

– Nefesim Kesilene Kadar / Until I Lose My Breath / Emine Emel Balcı

– Kümes / The Coop / Ufuk Bayraktar

– Misafir / The Visitor / Mehmet Eryılmaz

– Yeni Dünya / The New World / Caner Erzincan

– Saklı / Secret / Selim Evci

– Kar Korsanları / Snow Pirates / Faruk Hacıhafızoğlu

– Hasret / Yearning / Ben Hopkins

– Sarmaşık / Ivy / Tolga Karaçelik

– Gece / Night / Erden Kıral

Festival biletleri ne zaman, nerede satışa çıkıyor?
iksv sinema
Festival biletleri 28 Mart Cumartesi günü 10.30’ta Biletix satış kanalları, Atlas ve Rexx sinemalarında açılacak ana gişelerden satışa çıkacak.Bilet fiyatları  Hafta içi gündüz seansları (11.00, 13.30, 16.00 ) yalnızca 5 TL; Hafta içi 19.00 ve hafta sonu (11.00, 13.30, 16.00, 19.00) tam 17 TL, öğrenci ile 65 yaş ve üstü 12 TL; Tüm 21.30 seansları 17 TL; Atlas ve Rexx sinemalarında yapılacakAkbank Galaları ilk gösterimlerinin biletleri 20 TL.

Ayrıntılı program için: İKSV Film

Facebookİstanbul Film Festivali

Twitteristfilmfest