The Guardian

The Guardian konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. The Guardian konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. The Guardian konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri The Guardian konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Yönetmenliğini Murat Daltaban’ın üstlendiği ‘Gergedanlar’ isimli tiyatro oyununa, The Guardian Gazetesi’nde ‘Haftanın En İyi 5 Tiyatro Oyunu’ listesinde yer verildi.

Ağustos 2017’de Edinburgh Uluslararası Festivali’nde ilk gösterimi gerçekleştirilen Gergedanlar isimli tiyatro oyununu, The Guardian Gazetesinde haftanın en iyi 5 tiyatro oyunu’ndan biri olarak seçildi.

Oyunun yazarı İskoç asıllı Zinnie Harris, Eugene Ionesco’nun Rhinoceros (Gergedan) isimli absürd oyunundan uyarlama yaptı. Gergedan isimli tiyatro oyununun yönetmenliğini ise Murat Daltaban üstleniyor.

İkinci Dünya Savaşı sonrasında faşizmin halk üzerindeki dinamikleri konusunu ele olan Gergedanlar Tiyatro Oyunu, Küçük bir kasabada başlıyor. Oyunun devamında insanların gergedanlaşmaya başlaması ve giderek kimliklerini kaybetmesi anlatılıyor.