the art of building

the art of building konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. the art of building konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. the art of building konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri the art of building konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Bir çok ülkeden binlerce fotoğrafın yarıştığı ‘The Art of Building’ isimli uluslararası fotoğraf yarışmasında Türk fotoğraf sanatçısı Mehmet Yasa finale kalarak, güzel bir başarı elde etti.

İtalya’nın Verona şehrinde bulunan bir kulenin merdivenini ve çanını, bir insan gözü gibi fotoğraflayan, Türk fotoğraf sanatçısı Mehmet Yasa, bu fotoğraf ile ‘The Art of Building’ yarışmasında finale kalmayı başardı. Finale kalan bu fotoğrafına ‘Eye of the Tower (Kulenin Gözü)’ adını veren Mehmet Yasa, finale kalan 12 kişiden biri oldu.

Dünyanın en iyi mimari fotoğraflarının yarıştığı ‘The Art of Building’, kullanıcıların verdiği oylarla birinciyi belirleyecek. Oylama www.artofbuilding.org/vote adresinden 8 Ocak’a kadar devam edecek. Yarışmanın kazananı 30 Ocak’ta açıklanacak.

İşte Mehmet Yasa’nın çektiği finale kalan ‘Eye of the Tower (Kulenin Gözü)’ isimli o fotoğraf: