terminator

terminator konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. terminator konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. terminator konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri terminator konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Serinin yeni filminde Kylie Reese karakterine Jai Courtney’in hayat vereceği kesinleşti.
terminator-genesis

Terminatör: Kurtuluş’ (Terminator Salvation) filminin uğradığı orta çaplı hezimetin ardından bir süreliğine rafa kaldırılan fakat 80’ler aksiyon konseptinin yeniden hortlamasıyla birlikte, yapımcıların önceliği haline gelen ‘Terminator: Genesis’ filminden yeni haberler gelmeye başladı.

Jai Courtney

Jai Courtney

BİR KEZ DAHA ARNOLD

‘Thor: Karanlık Dünya’ (Thor: The Dark World) ile dolgun bütçeli aksiyon ve bilimkurgu arenasında da rüştünü ispatlayan Alan Taylor’ın yönetmenliğini üstleneceği ve Arnold Schwarzenegger’i bir kere daha izleme şansına erişeceğimiz seriye katılan, aksiyon arenasının yükselen isimlerinden Jai Courtney sayesinde, öykünün en önemli eksiklerinden biri daha giderilmiş olacak.

Hazırlık süreci devam etmekte olan filmin gösterim tarihi için yapımcılar 1 Temmuz 2015’i işaretlemiş durumdalar.

Kaynak : [-]