Süreyya Operası.opera

Süreyya Operası.opera konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Süreyya Operası.opera konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Süreyya Operası.opera konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Süreyya Operası.opera konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Dünyaca ünlü arp sanatçısı Şirin Pancaroğlu, 8 Ekim Pazartesi 20:00’de Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda sahne alacak.

Klasik müzik geleneğinden yetişen Türkiye’nin önde gelen arp sanatçısı Şirin Pancaroğlu, geleneksel Türk müziği, doğaçlama, tango ve avangart türlerindeki çalışmaları ile de beğeni topluyor. Farklı müzik tarzlarını birleştiren Pancaroğlu, ‘Arya’ adını taşıyan konserinde Bach, Frescobaldi, Scarlatti gibi isimlerin yanı sıra Piazzola, Albeniz’den eserler icra edecek. Pancaroğlu, ‘Eski Bir Kartpostal’ ismini taşıyan eserinde izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.