süper penguen

süper penguen konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. süper penguen konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. süper penguen konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri süper penguen konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Türkiye’deki ilk ve tek aylık çocuk mizah dergisi olan Süper Penguen, Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nde 3 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek bir sergi ile 4’üncü yaşını kutlayacak.

SÜPER PENGUEN 4 YAŞINDA SERGİSİ KARİKATÜR EVİ’NDE
Türkiye’deki ilk ve tek aylık çocuk mizah dergisi olan Süper Penguen, Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nde 3 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek bir sergi ile 4’üncü yaşını kutlayacak.

ERDİL YAŞAROĞLU KONUK OLACAK
Süper Penguen 4 Yaşında Sergisi, Kasım 2014 tarihli ilk sayıdan itibaren, tüm Süper Penguen kapaklarıyla ziyaretçileri derginin geçmişine kısa bir yolculuğa çıkaracak. Sergide ayrıca, Süper Penguen logosu ve karakterinin nasıl bulunduğu, Selçuk ve Erdil’in anlatımıyla Süper Penguen filmi, kapak eskizleri, Erdil’in Çizgi Dünyası videoları, Süper Penguen’in içindeki bölümlerine ait bir kolaj da olacak. Sergi, 3 Kasım – 02 Aralık tarihleri arasında gezilebilecek. Karikatürist Erdil Yaşaroğlu da sergi açılışında Karikatür Evi’nde ziyaretçilerle buluşacak.

ÇOCUKLARA KARİKATÜRÜ SEVDİRDİ
“Çünkü bütün çocuklar süperdir” sloganıyla 7-13 yaş arası çocuklar için hazırlanan Türkiye’deki ilk ve tek aylık çocuk mizah dergisi olan Süper Penguen, yayın hayatına 2014 yılının Kasım ayında başladı. Selçuk Erdem ve Erdil Yaşaroğlu tarafından, mizahın duyguları ifade etmenin en iyi yollarından biri olduğu gerçeğinden hareketle kurulan Süper Penguen, çocuklara pek çok konuda çeşitli bilgileri mizahi bir dille aktarmanın yanı sıra karikatür çizmeyi de öğretmeyi hedefledi.