Street Jazz bakırköy

Street Jazz bakırköy konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Street Jazz bakırköy konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Street Jazz bakırköy konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Street Jazz bakırköy konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Hip Hop, Funk, R&S ve Jazz danslarının hepsini içeren yakın tarihli bir dans türü olan Street Jazz, Nar Sanat Eğitim Kursu’nda sizlerle buluşuyor.

İçinde hem akademik dansı hem de sokak dansını barındıran Street Jazz, Brodway müzikallerinde popülerleşmiş ve son şeklini almıştır.

Coşku ve enerjiyi ritimle buluşturan Street Jazz, özgür ve esnek hareketleriyle de günümüze damgasını vuran dans türleri arasında yerini alıyor. Ritim duygusuyla hareketlerin mükemmel uyumu ve kolay öğrenilmesi sayesinde son zamanların en popüler dansı jazz dans olmuştur. Her yaştan herkesin, önceden dans eğitimi alsa da almasa da kolayca yapabileceği bir dans türüdür.

Eğer sizde bu dans ile buluşmak istiyorsanız 22 Ekim pazar günü saat 13.30’da ücretsiz tanışma dersimize katılım sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim: 0212 570 80 68