şişli belediyesi. Arjantin Sinema Günleri

şişli belediyesi. Arjantin Sinema Günleri konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. şişli belediyesi. Arjantin Sinema Günleri konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. şişli belediyesi. Arjantin Sinema Günleri konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri şişli belediyesi. Arjantin Sinema Günleri konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Şişli Belediyesi ile Arjantin İstanbul Başkonsolosluğunun ortaklaşa ücretsiz olarak düzenlediği “Arjantin Sinema Günleri” 18-20 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

Cemil Candaş Kent Merkezi’nde yapılacak olan “Arjantin Sinema Günleri”nin Arjantinli ünlü aktör, senarist ve yönetmen Ricardo Darin’e saygı duruşu niteliğinde olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Programın öne çıkan yapımlarından Gözlerindeki Sır, Arjantin tarihinin en çok izlenen ikinci filmi unvanına sahip bir polisiye hikâye. Juan Jose Campanella imzalı film, 2009 senesinde En İyi Yabancı Dilde Film Oscar Ödülü’ne layık görülmüştü.

Fantezilerin gerçeğe dönüştüğü, rüyaların kâbusa karıştığı bol ödüllü psikolojik gerilim filmi Aura, yıllardır tek bir hayalin peşinde yalnız bir adamın hikâyesini anlatıyor. “Hiçbir şey göründüğü gibi değildir” diyen bir sahtekârlık hikâyesi Dokuz Kraliçe ve hayatının gidişatını değiştirmeye kararlı iki insanı merkezine alan Akbaba da programın diğer yapımları.

Gösterim Programı