sinatra

sinatra konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. sinatra konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. sinatra konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri sinatra konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

thumbs_b_c_520b73b6c7ca8cbedb3e16cd139879b6.jpg

“Sinatra and Friends” konseri, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Frank Sinatra’nın 100. yaşı anısına düzenlenen “Sinatra and Friends” konseri, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Yapı Kredi ana sponsorluğunda ve IEG Live organizasyonuyla “Good Music in Town” kapsamında yapılacak etkinlik, 20, 21 ve 22 Kasım’da izlenebilecek.

Rat Pack’in canlı performanslarını ve eğlenceli şovlarını yansıtacak gösteride Frank Sinatra’yı Tam Ward, Sammy Davis Jr.ı George Danial Long, Dean Martin’i ise Mark Adams canlandıracak.

West End ekibi, Rat Pack’in efsane isimlerinin görünüşleri, mimikleri, sesleri, esprileri, dansları ve efsane şarkılarını, FS Big Band Orkestrası eşliğinde sahneye koyacak.

Yaklaşık 10 yıldır Londra’da sahnelenen gösteri bugüne kadar, dünya çapında 1 milyondan fazla kişi tarafından canlı olarak izlendi.