Şile’de 2.Kitap Festivali

Şile’de 2.Kitap Festivali konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Şile’de 2.Kitap Festivali konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Şile’de 2.Kitap Festivali konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Şile’de 2.Kitap Festivali konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Şile Kitap Festivali sayesinde Şileliler güncel yayınların yanı sıra sahaf standlarında dikkatlerini çeken kitaplara da ulaşabiliyor. 5 Ağustos’a kadar sürecek festivale 75 yayınevi katılıyor.

İstanbul’un tatil beldesi Şile’de gerçekleşen bu festival sayesinde hem tatil yapmak ve dinlenmek için bölgede bulunanlar hem de yerli halk büyük bir fırsat elde etmiş oluyor. Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu düzenledikleri bu festival sayesinde okuyan, araştıran, istediği kitaplara ulaşabilen, denize girerken yanında kitabını da götüren, denizden çıktığında dinlenirken kitabını okuyan bir profil oluşturmayı hedeflediklerinin altını çiziyor.