sertab’ın müzikali

sertab’ın müzikali konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. sertab’ın müzikali konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. sertab’ın müzikali konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri sertab’ın müzikali konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Sertab Erener’in “120 Dakika, Konser, Gösteri ve Ötesi” sloganı ile 3 yıldır kapalı gişe sergilenen müzikali, bu sezon Zorlu PSM’de izleyici ile buluşuyor.

Sezonun ilk gösterisi önceki akşam yenilenmiş haliyle sahnelendi. Başarılı müzisyenin klasikleşen ve yeni şarkıları Beyhan Murphy’nin yenilenen koreografisiyle birleşti. Erener’in; en son teklisi “Belki de Dönerim” ile başladığı müzikalde ilk yarı Eurovision şampiyonu “Everyway That I Can” ile tamamlandı. Erener, 27 yıllık kariyerinin en sevilen şarkılarını, 8 kişilik profesyonel dansçı ekibinin şovuyla seslendirirken vedayı “Kera” ile yaptı.
“Sertab’ın Müzikali” 16 Ekim akşamı yine Zorlu PSM’de olacak.