Şamata Sanat

Şamata Sanat konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Şamata Sanat konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Şamata Sanat konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Şamata Sanat konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

samata_sanat5. Uluslararası, Tarihi, Geleneksel Şamata Sanat etkinliği 09 Şubat 2014 Saat : 19:30’da Nar Sahnesi’nde izleyicisi ile buluşuyor.

Etkinlikte Nar Sanat Eğitmenleri, Nar Sahnesinde hiç bir resmiyet gözetmeden, tamamen doğaçlama olarak çalıp söyleyecekler. Sadece Nar Sanat eğitmenleri değil, iyi müzik yapan kim varsa etkinliğe davetli. Yani sadece dinlemeyecek, aynı zamanda katılım sağlanabilecek.

Kaygı yok, saygı ve samimiyet dışında kural yok. Sadece sanatın eğlenceli yüzü var. Eğlenmek ve yeni haftaya stresinizi atmış olarak başlamak için, eğitmenlerin eğlenceli ve doğal müzik çalışmalarına dahil olabilir, türkü, şarkı ve müziklerine eşlik edebilirsiniz. Sizi konsere değil, şamataya davet ediyoruz.

Unutmayın sadece konuğumuz olmayacaksınız, bir müzik aletini iyi düzeyde çalabiliyor ve sadece eğlenmek değil, eğlendirmek de istiyorsanız sizde sahneye çıkarak hocalarımıza eşlik edebileceksiniz. Müzik dinlemek, eğlenmek, eğlendirmek, hocalarımızın çalışmalarını ve dostluklarını görmek, biraz tebessüm, belki biraz şiir dinlemek veya güncel hakkında sohbet etmek istiyorsanız “ŞAMATA SANAT” etkinliğine davetlisiniz.

Çayımız var!”