saldırı

saldırı konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. saldırı konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. saldırı konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri saldırı konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Sevgili öğrenci ve velilerimiz, ülkemizde her yıl Eylül’ün son haftası Yangın Haftası olarak değerlendiriliyor. Bugünde İstanbul’un dört bir yanında İstanbul İtfaiyesi sirenlerini çalarak sokaklardaydı.

İstanbul’un dört bir yanında yankılanan siren sesleri vatandaşlar arasında tedirginliğe yol açtı. Özellikle de 15 Temmuz ve terör saldırılarının ardından diken üzerinde olduklarını dile getiren vatandaşlar, önceden bir bilgilendirme yapılması gerektiğini bu şekilde korkutmaktan başka bir şeye yol açılmadığını ifade ettiler.

Bu hafta boyunca itfaiye çeşitli yayın organlarında, öğrencilere ve halka kendileriyle ilgili bilgilendirme yapacak. Yangından korunma yolları ve alınması gereken tedbirler hakkında eğitimler verecek.