renkli varyasyonlar

renkli varyasyonlar konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. renkli varyasyonlar konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. renkli varyasyonlar konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri renkli varyasyonlar konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Maltepe’de yaşayan emekli İngilizce öğretmeni Selma Ünver’in, “Renkli Varyasyonlar” ismini taşıyan ilk kişisel resim sergisi, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde açıldı.

Ünver, 20 yıllık sanat çalışmalarının bulunduğu sergisini Maltepe’de açmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Maltepe Belediyesi’nin, ekim ayındaki sanat etkinlikleri kapsamında ziyaretçilere kapılarını açan sergide Ünver’in portre, natürmort, manzara, deniz ve figüratif çalışmaları yer aldı. Ünver, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e sevgisini ve bağlılığını da, kalpaklı Atatürk tablosuyla resmetti. Sergi, 30 Ekim’e kadar Galeri Maltepe’de ziyarete açık olacak.