pet şişe

pet şişe konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. pet şişe konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. pet şişe konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri pet şişe konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Kırılmayan ve doğada kaybolmak bilmeyen plastik pet şişelerin dayanıklı yapısı Çek sanatçı Veronika Richterová’nın işlerinde bir avantaja dönüşüyor. Richterová, cam görünümünü deyim yerindeyse taklit eden pet şişeleri kullanarak avizeler yaratıyor. Sanatçı, kullandığı her bir şişeye keserek, eğip bükerek ve yakarak şekil veriyor.

İçinde bulundukları bu yepyeni bağlam, bir an olsun pet şişeleri bile insana sevimli gösteriyor. Richterová işlerini sergilerken, plastiğin sıcaktan etilenmemesi için minimum ısı çıkaran ampüller ve kablolar kullanmaya da dikkat ediyor.

Richterová‘nın avizeleri şimdilerde 50 farklı sanatçının işlerinin sergilendiği Sidney’deki Eden Unearthed sergisinde yer alıyor.