Out of the Woods

Out of the Woods konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Out of the Woods konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Out of the Woods konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Out of the Woods konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Yarı insan yarı robot olan RoboCop’un çizgi romanını hazırlayarak dünya çapında tanınan Türk çizer Yrd. Doç. Dr. Mehmet Korkut Öztekin, yeni projesi ile dünya satış listelerine girdi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Grafik Tasarımı Anasanat Dalı Öğretim Üyeliği de yapan RoboCop’un çizgi romanını çizen Yrd. Doç. Dr. Mehmet Korkut Öztekin, Yeni Zelandalı Brent Williams’ın kendi hayatından uyarladığı depresyon ve anksiyete öyküsü “Out of the Woods”un çizimini tamamladı.

Sulu boya tekniğiyle 3 yılda tamamlanan çizgi roman kitabı, e-ticaret platformlarında yoğun ilgi gördü.

Türk çizer Mehmet Korkut Öztekin’in bu çizgi roman kitabı, Londra’daki Çizgi Roman ve Karikatür Müzesi’nin arşivine girmeye de hak kazandı.

Kendisine internet üzerinden ulaşan Brent Williams’ın depresyonla ilgili yazdığı kitap için çizim yapmasını teklif ettiğini anlatan Öztekin, “Çizimlerini yaptığım kitap 27 Eylül’de Yeni Zelanda’da çıkış yaptı. Pek çok ülkede de satışa sunuldu. Bundan sonraki hedefim artık bu topraklara ve bu tarihe ait bir şeyler yapmak” diye konuştu.