Şunun için etiket arşivi: Odunpazarı Belediye

Her yıl yepyeni oyunlarla seyirci karşısına çıkan Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, yeni sezona Komedi Pazarı oyun ile perde diyecek. Oyun metninden, rejisine, dekorundan, kostümüne ve müziğine kadar her şeyin ekip çalışması olarak yürütüldüğü bu yeni oyunda, seyirciler içinde sürprizler olacak.

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, Komedi Pazarı’nda tiyatro sanatının doğaçlama örneklerine de yer vererek interaktif bir oyun sahneleyecek. Zaman zaman seyircinin de sahnede kendine yer bulacağı oyun, her hafta Perşembe ve Cumartesi Günleri saat 20:00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşacak.

MİNİK SEYİRCİLER İÇİN SAKAR SU KUŞU
Odunpazarı Belediye Tiyatrosu sezon açılışıyla birlikte minik seyircileri ile de bir araya gelecek. Pınar Bulgurcu’nun yazıp sahnelediği Sakar Su Kuşu çocuk oyununda, sakar bir penguenin çeşitli meslek dallarını deneyerek yeteneğini keşfettiği renkli bir dünyanın kapılarını çocuklara açacak. Sakar Su Kuşu, her Salı dönüşümlü olarak 10:30-13:00 ve her pazar 13:00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde minik tiyatro severlerle buluşacak.