Yazılar

5. Nar Tanesi (Nar Çiçekleri) Festivali Gerçekleşti

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği’ne bağlı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu‘nun düzenlediği ve kurum öğrencilerinin yıl boyu aldıkları eğitimleri sahne etkinlikleriyle sunmalarına olanak tanıyan Nar Tanesi (Nar Çiçekleri) Festivalinin beşincisi, 01 Haziran 2014 tarihinde  küçük sanatçı adaylarının sergisi ile başladı. 21-22 Haziran 2014 tarihlerinde Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezinde ise Müzik, Folklor, Tiyatro, Bale gösterisi ile kapanış gerçekleştirildi.

Etkinlikte, Nar Sanat öğrencilerinin bireysel ve grup performanslarının yanı sıra eğitmen orkestrası da sahne aldı.

Bale ve Tiyatro öğrencilerinin hazırladıkları sahne gösterileri izleyenleri büyüledi.

21-22 Haziran 2014 tarihlerinde Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezinde gerçekleşen 5. Nar Tanesi (Nar Çiçekleri) Festivalinin görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

First Feature Image   First Feature Image

3.NAR ÇİÇEKLERİ FESTİVALİNDEN GÖRÜNTÜLER (4)

3.Nar çiçekleri Festivalimizin 4 grup fotoğrafları aşağıdadır. Bakırköy,Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece gibi semtlerden gelen tüm veli öğrenci ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz…

3.NAR ÇİÇEKLERİ FESTİVALİNDEN GÖRÜNTÜLER (2)

3. Nar Çiçekleri Festivali Görüntülerini yayınlamaya devam ediyoruz… Fotoğraflardan sonra video görüntülerde yayınlanacaktır…

Bakırköy’de 2011 – 2012 Eğitim dönemi “Nar Çiçekleri Festivali” ile sona eriyor ve yaz sanat eğitim dönemi başlıyor

Bakırköy’de bir dernek tarafından kurulan  M.E.B. Onaylı  Sertifika vermeye yetkili ilk kurs olma özelliğini taşıyan M.E.B Özel Nar Sanat Eğitim Kursu öğrencilerinin gerçekleştireceği Bakırköy Nar Çiçekleri festival Etkinliği yarın (Cumartesi günü) başlayıp 2 gün sürecek.

Bakırköy’de bulunan tek bağımsız dernek özelliğini de taşıyan Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği binasında gerçekleşecek etkinlikler boyunca, gerek öğretmenler gerekse öğrenciler  veli ve izleyicilere zevkli dakikalar geçirtecek.

Bağımsız olarak yapılan 3.Nar Çiçekleri festivali ile tüm Nar Sanat Öğrenci, Veli ve Eğitmenleri “İnadına Sanat ,Nar sanat” için saat sayıyorlar.

5 yaşından 70 yaşına kadar tüm öğrenci ve eğitmenlerimize başarılar diliyor. “Nar Çiçekleri Festivali”’nin Bakırköy’de sokaklara taşmasını diliyoruz.