nakil

nakil konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. nakil konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. nakil konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri nakil konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) ortaöğretim kurumlarına yerleştirmeye esas birinci nakil sonuçları açıklandı. Nakil sonuçlarına “meb.gov.tr” adresinden ulaşılabiliyor. Ortaöğretim kurumlarına yerleştirmeye esas diğer nakil dönemleri de 13-17 Ağustos, 27-31 Ağustos ve 3-6 Eylül olarak belirlenmişti. Nakil sonuçlarını merakla bekleyen öğrenciler ve veliler MEB’in sonuç açıklama sisteminde 2018 Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Sonuçlarını sorgulayabilecekler. Haberimizin devamında yer alan linke tıklayarak T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi ve güvenlik kodu girilerek nakil sonuçları sorgulanabilecek.

NAKİL SÜRECİNDE TERCİH DÖNEMLERİ OLACAK
Ortaöğretim kurumlarına yerleştirmeye esas nakiller devam edecek.13-17 Ağustos, 27-31 Ağustos ve 3-6 Eylül dönemlerinde yapılacak.

Yerleştirmeye esas nakil tercih işlemleri, Bakanlığın http://www.meb.gov.tr veya https://e­okul.meb.gov.tr internet adreslerinde yayımlanan tercih listelerine göre, öğrenci velisi tarafından yapılacak.

Yerleştirmeye esas nakil sonuçları, her nakil döneminin sonunda, 19 Ağustos, 3 Eylül ve 8 Eylül´de www.meb.gov.tr internet adresinden ilan edilecek.