müzikli diksiyon kursu

müzikli diksiyon kursu konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. müzikli diksiyon kursu konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. müzikli diksiyon kursu konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri müzikli diksiyon kursu konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Konservatuvarların tiyatro ve opera-şan bölümlerinde öğrencilerin müzik eşliğinde diksiyon ve güzel konuşmasını amaçlayan, aynı zamanda müzikallerde ve içinde müzik unsuru olan tiyatro eserlerinde güzel şarkı söyleme alışkanlığının kazanılması için nota ve ses eğitimini içeren müzikli diksiyon dersleri artık Nar Sanat’ta.

Nar Sanat Eğitim Kurumu’nda Şan ve Mandolin eğitmeni olarak görev alan Coşkun Nehir bu programda dudak tembelliği, hızlı ve yavaş konuşma, yanlış nefes alma gibi kişisel bozuklukların yok edilmesini ön planda tutacak.

Coşkun Nehir piyano eşliğinde kişiye özel gerçekleştirilecek derslerin iki senelik programlı bir çalışmadan sonra öğrenciyi başarıya ulaştıracağının altını çiziyor.