müzikal

müzikal konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. müzikal konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. müzikal konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri müzikal konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Eskişehir Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrası’nın Zülfü Livaneli’nin şarkılarından yola çıkarak hazırlandığı Böyledir Bizim Sevdamız adlı müzikal seyirciyle buluştu.

Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde sahnelenen ve yönetmenliğini Eskişehir Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Ali Eyidoğan’ın üstlendiği müzikal, seyircilerden tam not aldı.

Türkiye’deki toplumsal olayları ve yakın tarihi konu alan müzikali Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in yanı sıra 500’e yakın tiyatrosever izledi.

Orkestra şefliğini Aytuğ Ülgen’in, oyunun koreografisini ise Deniz Alp’in hazırladığı müzikalin kostüm tasarımını Tülay Kale, ışık tasarımını Soner Erdoğmuş, dekor tasarımını ise Ahmet Ertap gerçekleştirdi.

Eskişehir Şehir Tiyatroları oyuncuları Devrim Özder Akın, Elif Melda Yılmaz, Zafer Ergül, Sinan Demirer, Gamze Demirer, Özlem Akdoğan, Berkay Akın ve Hakkı Kuş’un rol aldığı ve sezon boyunca Şehir Tiyatrolarının sahnelerinde izleyicisiyle buluşacak müzikalin 26 Ekim‘deki gösterimine Zülfü Livaneli de katılacak.

Sertab Erener’in “120 Dakika, Konser, Gösteri ve Ötesi” sloganı ile 3 yıldır kapalı gişe sergilenen müzikali, bu sezon Zorlu PSM’de izleyici ile buluşuyor.

Sezonun ilk gösterisi önceki akşam yenilenmiş haliyle sahnelendi. Başarılı müzisyenin klasikleşen ve yeni şarkıları Beyhan Murphy’nin yenilenen koreografisiyle birleşti. Erener’in; en son teklisi “Belki de Dönerim” ile başladığı müzikalde ilk yarı Eurovision şampiyonu “Everyway That I Can” ile tamamlandı. Erener, 27 yıllık kariyerinin en sevilen şarkılarını, 8 kişilik profesyonel dansçı ekibinin şovuyla seslendirirken vedayı “Kera” ile yaptı.
“Sertab’ın Müzikali” 16 Ekim akşamı yine Zorlu PSM’de olacak.

‘Alice Müzikali’ yeni sezona başladı. Müzikali, Yılmaz Erdoğan öğrenciler Gürhan Altundaşar ve Metin Pıhlıs ile birlikte izledi.

Geçtiğimiz sezonda 27 oyunla 60 bin seyircinin izlediği ‘Alice Müzikal’, yeni sezona başladı. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın başrollerini paylaştığı müzikalin Zorlu PSM’de sahnelenen ilk oyununu seyredenler arasında Yılmaz Erdoğan da vardı. Erdoğan, ‘Alice Müzikali’ni öğrencileri Gürhan Altundaşar ve Metin Pıhlıs ile beraber seyretti.

Zorlu PSM, BKM ve İD İletişim’in ortak yapımı olarak sahnelenen ‘Alice Müzikali’nin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar, yeni sezon gösterileri için oldukça
heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Michael Jackson’ın hayatından ve müzikal kariyerinden ilhamla yapılan  müzikal, 2020’de Broadway’de sahnelenmesinden önce bu yılın sonunda Chicago’da prömiyer yapmayı hedefliyor.

Pop müziğin efsanevi ismi olan Michael Jackson’ın hayatı müzikal oluyor.

Broadway’de 2020’de sahnelenmesi beklenen müzikal, Broadway öncesinde bu yılın sonunda ABD’nin Chicago’da kentinde sahnelenecek.

“Don’t Stop ’Til You Get Enough” adlı müzikal oyunun Chicago’daki Nederlander Tiyatrosu’nda 29 Ekim ve 1 Aralık tarihlerinde sahneleneceği duyuruldu.

Michael Jackson’ın hayatı ve müziğinden ilhamla hazırlanan müzikal için çalışmalar hala devam ediyor. İki Pulitzer ödülü yazar Lynn Nottage, Jackson’ın şarkı kataloğundan yararlanarak müzikali yazıyor. Tony ödüllü yazar Christopher Wheeldon da müzikali yönetecek ve koregrafisini hazırlayacak.