muratpaşa belediyesi

muratpaşa belediyesi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. muratpaşa belediyesi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. muratpaşa belediyesi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri muratpaşa belediyesi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Muratpaşa Belediyesi’nin ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği’yle düzenlendiği 7’nci Uluslararası Antalya Gitar Festivali, ‘Maestro Alirio Diaz’ gibi klasik gitarın önemli birçok ödülünün sahibi Javier Garcia Morena konseriyle sona erdi.

Artık bir Antalya klasiği haline gelen ve genel sanat yönetmenliğini klasik gitarın dünya çapındaki ismi Ahmet Kanneci’nin üstlendiği Uluslararası Antalya Gitar Festivali’nin 7’nci yılını, sanat yaşamı başarılarla dolu, ‘Maestro Alirio Diaz’ gibi klasik gitarın önemli birçok ödülünün sahibi Javier Garcia Morena konseriyle kapadı.

Muratpaşa Belediyesi’nin 26 Ekim’de törenle hizmete açtığı Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde 3 gün boyunca devam eden ve sahnesinde Ahmet Kanneci, Ayşegül Koca, Ceyhun Güneş, Mert Baycan, Flamenko performansıyla Deniz Friese ve Antalya Falemenko Atölyesini ağırlayan festivalin kapanış konseri için Kültür Merkezi’nin 677 seyirci kapasiteli salonu hınca hınç doldu. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın da ilgiyle takip ettiği konser sonunda Javier Garcia Morena uzun süre ayakta alkışlandı.Başkan Uysal, gecede yaptığı konuşmada, Uluslararası Antalya Gitar Festivali’nin son 4 yıldır Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği işbirliğiyle gerçekleştiğini söyledi. ‘Kent kültürü’ ve ‘kent kimliği’ gibi kavramların şehrin bir takım değerlerine, kurumlarına sahip çıkmakla kendini var edebildiğini belirten Başkan Uysal, “Aksi takdirde soyut kalabiliyor. Uluslararası Antalya Gitar Festivali de Antalya’mıza, Muratpaşa’mıza değer katarak, Antalya’mızın ve Muratpaşa’mızın, kökleri çok eskiye giden, barış, kardeşlik ve dostluk ikliminden beslenerek büyüdü ve bu yaşına geldi. Ama bunda en büyük pay, her yılında salonları hınca hınç dolduran komşularımızın festivallerine sahip çıkmasındadır” diye konuştu.

Ayı şekilde festivalin gerçekleştiği Türkan Şoray Kültür Merkezi’nin yapımının da Muratpaşa sakinlerinin vergileriyle mümkün olduğunu belirten Başkan Uysal, “Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizin sayenizde böyle bir kültür merkezini yapma şansımız oldu. Gelecek günlerde Türkan Şoray Kültür Merkezi, niteliğine de uygun, iyi konserlere, iyi tiyatro gösterilerine sahne olacak” dedi.