muhabbet

muhabbet konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. muhabbet konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. muhabbet konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri muhabbet konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Heykel Sanatçısı Hale ÜRKMEZGİL ile akşam resim/sohbet/muhabbet grubu açılıyor.

Kendinizi gerçekleştirmek, günün stresinden kurtulmak ve güzel vakit geçirmek istiyorsanız . Hep birlikte ister resim yapıyorsunuz, ister çöpten adam yapıp; sanat, şiir; tarih konuşup sanata dahil olmak için hazır mısınız?
İster bir defada 4 saat kalın, ister 1 saat, isterseniz aylık, isterseniz sürekli gelin, yeter ki sanat hayatınızda bir nefes olabilelim.

Farklı bir resim dersine hazır mısınız? Biraz resim biraz şiir biraz sanat, biraz tarih ve sohbet sizleri bekliyor. Kendiniz için, eşiniz için, arkadaşınız için veya hep birlikte rezervasyonunuzu yaptırın gelin konuğumuz olun ikramlarımızın tadına bakarken bir taraftan da resim çalışın veya sohbete katılıp çöp adam çizin ne yaparsanız yapın mutlu olun.

İlk ders günü: 1 Kasım 2017 Çarşamba

İrtibat :0212 57 0 80 68 / 530 880 71 80