Michael Jackson

Michael Jackson konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Michael Jackson konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Michael Jackson konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Michael Jackson konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Michael Jackson’ın hayatından ve müzikal kariyerinden ilhamla yapılan  müzikal, 2020’de Broadway’de sahnelenmesinden önce bu yılın sonunda Chicago’da prömiyer yapmayı hedefliyor.

Pop müziğin efsanevi ismi olan Michael Jackson’ın hayatı müzikal oluyor.

Broadway’de 2020’de sahnelenmesi beklenen müzikal, Broadway öncesinde bu yılın sonunda ABD’nin Chicago’da kentinde sahnelenecek.

“Don’t Stop ’Til You Get Enough” adlı müzikal oyunun Chicago’daki Nederlander Tiyatrosu’nda 29 Ekim ve 1 Aralık tarihlerinde sahneleneceği duyuruldu.

Michael Jackson’ın hayatı ve müziğinden ilhamla hazırlanan müzikal için çalışmalar hala devam ediyor. İki Pulitzer ödülü yazar Lynn Nottage, Jackson’ın şarkı kataloğundan yararlanarak müzikali yazıyor. Tony ödüllü yazar Christopher Wheeldon da müzikali yönetecek ve koregrafisini hazırlayacak.