lübnan

lübnan konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. lübnan konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. lübnan konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri lübnan konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Lübnan’daki bir girişim sayesinde Beyrut Ulusal Müzesinin görme engelli ziyaretçileri, eserlere dokunarak geziyor. Görme engelli ziyaretçiler şimdi orijinal eserlere dokunsa da daha sonraki aşamada antikaları korumak için kopyalarına dokunacak.

Beyrut Ulusal Müzesine gelen görme engelliler, parmaklarını eserlerin üzerinde gezdiriyor. Müzede bulunan antikalar hakkında bilgi veren yazılar ise Arapça, İngilizce ve Fransızca “Braille alfabesi”ni taşıyor. Ziyaretçiler tüm bunların yanı sıra rehberler eşliğinde gezmekteler.

Müze ziyaretçisi Anny, müzenin bu girişiminin ona güzel bir deneyim sağladığını söyleyerek, “Daha önce de buradaydık ama Braille yazı yoktu” dedi.