kırklareli

kırklareli konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. kırklareli konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. kırklareli konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri kırklareli konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Cumhuriyet’in 95. yılı için hazırlanan Kırklareli Valiliği koordinesi ve Kırklareli Belediyesi’nin destekleri ile, geleneksel hale gelen Cumhuriyet Yürüyüşü 29 Ekim Pazartesi akşamı Anıt Park önünden başlayacak. Kırklareli halkının ve çevre illerden gelecek olan vatandaşların katılımlarıyla gerçekleşecek yürüyüş Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’na kadar devam edecek.

NECO, SİNEMA SENFONİ ORKESTRASI İLE SAHNE ALACAK
Farklı türlerde şeflerin ve solistlerin konuk olarak eşlik ettiği, birçok platformda unutulmaz konserler veren ”Sinema Senfoni Orkestrası” bu defa Türk müziğinin unutulmaz sanatçısı Neco ile Kırklarelililerin karşısına çıkacak.

Saat 21:00’da Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda başlayacak olan konserde Neco, Cumhuriyet Coşkusunu en güzel parçaları ile kusursuz bir orkestra performansı eşliğinde taçlandıracak.