keçe yün

keçe yün konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. keçe yün konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. keçe yün konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri keçe yün konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Keçe yününden, iğne tekniği kullanarak yaptığı portreler ile sosyal medyada Keçe İnadı ismi ile fenomen haline gelen Nilay Emek, Panora AVM’de yeteneklerini sergilemek isteyenler ile buluşuyor.

Yılmaz Morgül’den Nur Yerlitaş’a, Derya Baykal’dan Şener Şen’e birçok ünlü ismin portrelerini hazırlayarak kısa sürede ün kazanan Nilay Emek, iğne tekniği ile hazırladığı keçe yünleri ve ilginç hikayeleri ile 27 Ekim saat 17.00’de Panora AVM konukları ile buluşacak.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek uygulamalı atölyede, yediden yetmiş yediye herkes eğlenirken yeni bilgiler öğrenme şansına sahip olacak. Çocuklara ve yetişkinlere deneyimleme şansı verecek olan sanatçı, aynı zamanda yünden yapılabilecek çalışmalar hakkında da bilgi verecek.